• ~weh
    (2014-01-10 16:37)
    Ambroży ty durniu. Ten człowiek otarł się o śmierć.
  • ~Emil
    (2014-01-10 18:32)
    Musiał się czegoś nawdychać , helu albo dopalaczy lub za dużo przesiedział w komorze hiperbarycznej bo widać było że ZACZĄŁ UNOSIĆ SIĘ W GÓRĘ ! jak hinduski Kahun aż złapała go panika i wymachiwał rękami jak WYBUDZONY LUNATYK ! spacerujący po ścianie wierzowca.
  • ~Olka
    (2014-01-10 23:10)
    No cóż'...wstydzę się za niektórych internautów ale prymityw wasz niestety nie pomoże Thomasowi,któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia-jest Wielki.Myślę,że najpierw, za nim usiądziecie do pisania jakichkolwek komentarzy nauczcie się choć trochę rodzimego języka w mowie i piśmie!
  • ~katol
    (2014-01-10 20:47)
    Gratuluje Polsce wyksztalconych i inteligentnych obywateli! Moj szacunek!?!?
    ( ci na zmywakach to cholota,- a ci w kraju to inteligencja, zgadza sie? A moze mi sie cos poplatalo?)
  • ~do:dlaczego musiał zginąć 10-04-2010
    (2014-01-10 20:31)
    "NIGDY ale to Nigdy, ani w czasie wojny, ani pokoju, nie zginęło równocześnie całe kierownictwo wielkiego europejskiego Narodu. "
    ...
    Wielkiego europejskiego narodu? Ja mysle teraz o Angli , Niemczech, Francji...
    OK- wiem o co ci chodzi- JESLI TO CALE KIEROWNICTWO PCHA SIE NA SILE DO JEDNEJ MASZYNY, to nie jest wielkie, jest po prostu gloopie!
    Ksiaze Karol w zyciu nie wejdzie do jednego samolotu z Williamem!
  • ~dlaczego musiał zginąć 10-04-2010
    (2014-01-10 20:04)
    x x x
    Znaleźliśmy się właśnie w niebywałym momencie historii. Bo nie było w dziejach świata równie wielkiej tragedii adekwatnej do 10-04-2010 (DZIŚ MIESIĘCZNICA)

    NIGDY ale to Nigdy, ani w czasie wojny, ani pokoju, nie zginęło równocześnie całe kierownictwo wielkiego europejskiego Narodu.
    A my mamy nad tym przejść do porządku dziennego.?
    A my mamy się z tym pogodzić.?

    sytuacja z 2008 roku, kiedy to ludzie ówczesnego juz premieraTUsk154M wdarli się bezprawnie do Pałacu Prezydenckiego(śp prof Lech Kaczyński) i wywieźli dokumentację na temat(GRU jej odpowiednika w POLSCE tj WSI oraz nazwiska i rodzinne powiązania UB-owców i TW -głównie jednak imiona i nazwiska ludzi z WSI. ! ! ! !

    śp Lech Kaczyński,powiedział wówczas : cytat...:"Ty nawet nie wiesz, z jaką zbrodniczą mafią mamy do czynienia."

    Zdaniem Pana Antoniego Macierewicza w spisku oprócz rządu brał udział także obecny prezydent Bronisław Komorowski. Miał być jedynym, któremu po tragedii nie zadrżał głos oraz od razu przedstawił listę nominacji do Pałacu Prezydenckiego. -i jak bardzo dobrze pamietamy był jedynym który głosował za utrzymaniem Radzieckich służb specjalnych w POLSCE a mianowicie WSI
  • ~stary
    (2014-01-10 20:03)
    Morgi trzymaj się ! Zdrowia i powrót na skocznie życzę. Coś okropnego co się stało jestem poruszony tragedią Morgiego
  • ~ppm
    (2014-01-10 19:47)
    @ ~polka z berlina2014-01-10 19:28
    Trochę niemieckich wurstów zjadłaś i już ci Polak śmierdzi? Chodzi ci o wpisy kołtunów poniżej? To nie Polacy, a kałmucki pomiot, pozostałość po przemarszach Armii Czerwonej i sowieckiej okupacji - np. taki "ma ryja" aka "wiele bny".
  • ~senior
    (2014-01-10 19:31)
    masz rację Zbyszek debili i chamstwa w tych komentarzach nie brakuje.
  • ~Zbyszek
    (2014-01-10 19:06)
    do "GOŚĆ" z 18.42-kim jesteś ??? na pewno gów... m -kim jest twoja matka - ??? dlaczego nie wyskrobała takiego przestępcę internetowego - wiesz nie zasługujesz chamie nawet na to abym cie ojszczał !!!