• ~komtur
    (2014-05-24 06:22)
    Wlodarze Krakowa narzekaja na zadymienie miasta, smog itp.A moze zajma sie
    ufundowaniem tysiacom kamienic nowych alternatywnych od wegla,
    zrodel ogrzewa nia mieszkan ?Krakowskiej biedocie na ch..olimpaiada,kiedy
    zamkna im piece weglowe i kuchnie !!!Jak zyc panowie urzednicy,jak zyc ???!!!
  • ~Ali
    (2014-05-23 12:52)
    Justyna jest wspaniałym sportowcem, trochę tylko strach żeby nie popełniła tego samego błędu co niektórzy inni sportowcy - którzy "pchają" się za bardzo do polityki. Tutaj naprawdę jest cienka granica, którą ŁATWO PRZEKROCZYĆ. Sprawa igrzysk to też przeciez polityka poniekąd, a zdania są podzielone co do samej organizacji, jak i do miejsca.
  • ~Zygmunt
    (2014-05-29 07:11)
    Justyno bardzo Cię lubię a nawet trochę uwielbiam ale proszę nie promuj wyrzucenia miliardów zł na inwestycję na , którą nas w tej chwili absolutnie nie stać ..
  • ~Gall Anonim
    (2014-05-23 21:49)
    Do Wiesia-bicza.Chyba cos Ci sie pomieszało.Uzywany przez Ciebie język,dobitnie świadczy,że Twoi bliscy podnieśli sie z kolan dopiero po carskim uwłaszczeniu.Tez nie lubie Jarosława,ale Twoje emocje są chore.Zreszta gdybym miał wybierac między Tuskiem a Kaczyńskim/chociaż nie było by to dla mnie komfortowe/,juz wolałbym malowanego Polaka niz odbraowionego Prusaka.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-27 12:26)
    Mowiac kartofel mam na mysli Korwina i Palikota oczywiście.
  • ~PL
    (2014-05-23 14:42)
    Kowalczyk Tak, igrzyska Nie. Biedny, nie liczący się kraj trzeciego świat ma wywalić kasę na bzdety. Wystarczy, że jak spadnie śnieg, to mamy ślizgawki na chodnikach. Ps. Kolejny równie idiotyczny pomysł to tor F1 w gdańsku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-23 14:07)
    Nie...czekamy az "kartofel" przestanie pracowac dla Rosji, robiac bardak w Polsce!
    Trzeba sie z nim rozliczyc , za te wszystkie haniebne oskarzenia,
    chyba ze wczesniej zejdzie z tego "padolu"!

    Dodam ze sekta smolenska too stado ciemnego bydla buczacego na cmenarzach,potomkow chlopow panszczyznianych,

    balwochwalcow modlacych sie do stolka prezydenckigo, nienawidzacych blizniego,
    pod wodza paranoika na uslugach Putina !
  • ~coś ma z głową nie tak
    (2014-05-23 13:35)
    Kowalczyk, nie rób z nas gladiatorów czyt. niewolników bo mafia POlszewików i komuchów chce się dorabiać na przekrętach. Poczytaj historii po co są igrzyska.
    To nie jest sport dla Polaków. To są gangsterskie interesy.
    Skończ zanim zaczęłaś POlitykę. Niedawno Adamka wyśmiewałaś. Zajmij się rodziną nim przekwitniesz.
  • ~robson
    (2014-05-23 11:44)
    żródło -dziennik -to tylko KOPNAĆ w ZAD. Ale to GŁUPIE
  • ~socjaldemokrata
    (2014-05-23 10:16)
    Nie ma sensu bawic sie w Polsce w Olimpiade, skoro w Polsce ponad pol miliona Polakow nie ma dachu nad glowa. W koncu taka olimpiada skonczy sie tym co Mundial w Brazylii tzn. bezdomni beda masowo protestowac przeciw sportowym szalenstwom robionym ich kosztem.