• ~doktor od przysiadów
    (2014-09-25 14:49)
    Temat pracy doktorskiej iście epokowy. Wiele wniesie do światowej nauki.
  • ~jasio33
    (2014-09-29 18:05)
    spódnica za kolana to nie jest mini. Mini to takie coś co jak kobieta stoi, to jej pośladki widać, a jak siedzi, to jej wary spod falbanki wystają. Ona to miała jakieś barachło od zakonnic jezusowyh na sobie...
  • ~Justynian
    (2014-09-25 17:51)
    guzik mnie obchodzi czy Justyna została potraktowana ulgowo czy nie.Moim zdaniem to naprawdę bardzo ambitna osoba.jej wyniki w sporcie tylko to potwierdzaja a ten doktorat mimo iz na AWF i tak jest super argumentem że POLak (a) potrafi.
  • ~Dr Diesel
    (2014-09-26 02:26)
    Wpływ cykłów treningowych biegaczek na cycle ich miesiączek i życie towarzyskie po treningach. To tytuł mojej pracy.
  • ~zgredek pierwszy
    (2014-09-26 03:12)
    Brak informacji, jaką bieliznę miała pod spodem; ple ple ple...
  • ~vp
    (2014-09-25 14:43)
    No proszę a dla pani dr Justyny nie wybudowaliśmy budy ( wkórej to musi trenować Jerzyk buda Janowicz) a doktorat z wyróżnieniem i wyniki z wyróżnieniem . Pani Justyno czekam na ZAWODY ,bo to będzie znów kilka miesięcy normalnych ,bez szaleńczych występów polityków. Wdziała pani posłankę z plerezą ? Okropna paskuda a wystarczyło być kempą.
  • ~Gdzie to '' mini " ! ? ....pismaku ?
    (2014-09-25 14:43)
    Wyglada jak przystoi - czyli nienagannie ,
    Gratulacje p. Justyno !
    zycze ~
    pomyslnosci i powodzenia .
  • ~pawel
    (2014-09-25 15:00)
    Ludzie weźcie się trochę ogarnijcie. Dziewczyna obroniła doktorat bo jej się chciało a was żółć zalewa. Adam Małysz przepraszający że żyje to w sporcie ewenement. Przeważnie jest tak że dużej klasy sportowcy są zawzięci, zarozumiali, wręcz bezczelni. W 99% przypadków tylko tacy ludzie osiągają w sporcie sukcesy. Taka jest Kowalczyk, tacy są Lewandowski, Szczęsny, Michalczewski czy Boruc, taki był Kulig. Co my Polacy mamy za mentalność że jak ktoś osiąga sukcesy i potrafi też wyrazić swoje zdanie często kontrowensyjne to zaczynamy ich nie lubić - my Polacy szaracy.
    Jak sąsiadowi się powodzi lepiej niż nam to nie dlatego że jest zdolny i sprytny tylko pewnie jest mocno powiązany z jakimś mitycznym układem lub jest złodziejem. Życzymy mu aby się mu noga powinęła a nie myślimy że kurcze jemu się udało to może i ja spróbuję.
  • ~leo
    (2014-09-25 15:12)
    Zdjęcie nr 8 uzasadnia ten tytuł.To jest "długie " mini
  • ~WASIAK dostała w i ę c e j ! ! !
    (2014-09-25 15:13)
    lubiłem Justynę d o p ó k i nie skumała się z tym ż y d o-POlszewikiem z me(N)diów niajkim Parafjanowiczem (kuzynem tego Parafjanowicza co to przekręcił POLSKICH pracowników przemysłu Gazowego PGNiG na grube miliony który z kolei jako "bohater" AFERY taśmowej ustąpił ze stanowiska ale niechętnie bo nie zgadzał się z odprawą 457 000 zł -)