• ~czytelnik
    (2014-11-26 15:40)
    Szkoda, że mistrzyni nie stać na normalną miłość, że musi rozbijać małżeństwo i w taki sposób "ląduje" po pięknej karierze. Teraz to jej będzie kibicował jej wierny piesek - podobno sobie kupiła. Ot biedna choć bogata!
  • ~realista
    (2014-11-26 17:46)
    Ona poronila celowo. Nie wierze ze ktos bedac sportowcem gorskim nie wie ze udanie sie z wczesna ciaza na oboz wyskogorski spowoduje poronienie. Ona musiala to wiedziec I celowo pozbyc sie swojego dziecka. Z reszta nie od dzis widaomo ze Kowalczyk nie grzeszy rozsadkiem
  • ~INZ.
    (2014-12-06 06:15)
    POWINNI ZNALEZC DLA JUSTYNKI KAWALERA-REDAKTORA TO WYNIKI BYLYBY LEPSZE...SEX POMAGA W SPORCIE.!!!
  • ~gogo.
    (2015-03-03 14:38)
    Przez romans justyny bedą zmiany w tvp,nie będziemy płacić abonamentu,ale o co chodzi,przed tym romansem była związana z narciarzem,nie pamiętam ale chyba z kreczmerem i podobno też poroniła,tak że nie jest ona czyściutka jak się nie którym wydaje.
  • ~Nie cudzołóż
    (2014-11-26 18:11)
    Nie cudzołóż Justynko .

    Nie cudzołóż!
  • ~To tyle w tym temacie
    (2014-11-27 05:23)
    Koks moze zabic plod.
  • ~Jolasia
    (2014-11-27 00:11)
    Bo żonaci to doświadczeni,z lekarzemi to zdrowiej a z księżmi to bez grzechu. A ze swoimi to nudno. Ciągle tak samo.
  • ~klon
    (2014-12-01 00:16)
    No teraz co spojrzę na wygiętą postać Justyny to widzę fiucika Sebastiana obok jej pośladków.
  • ~Julek Brałn
    (2014-11-26 19:46)
    Trzy lata dawała żonatemu doopy. Niezła jazda, niezła sucz ho ho ho:-)
  • ~OQ
    (2014-11-27 09:27)
    do @anna - mogło być TAK, jak opisujesz, ale także mogła być permanentna migrena u szanownej małżonki, pretensje o byle g... na co dzień, awantury i przysłowiowe "ciosanie kołków na głowie", wymówki, że inne to mają lepiej, i atmosfera w domu taka, że nie chce się do niego wracać po pracy ... Nie znasz dokładnie sytuacji więc lepiej się nie wypowiadać...