• ~fan "Pudelka"!
    2014-12-02 01:09
    ...do niedawna i nasza Justysia miała "lov power" , ale wpadła na pomysł podzielenia się tą dobrą nowiną ze ślubną swojego popychacza... Czar prysł i została zadyszka...
  • ~SPORTOWY EMERYT
    2014-12-01 11:40
    jak się naszprycują lekami astmatycznymi to tak będzie zawsze,czas na kontrole antydopingowe dla norwezek ale jak w komisji sa norwegowie to to tego nigdy nie dopuszczą po latach wszystko wyjdzie ale coż czekac trzeba juz na kolarzy znależli bata i inaczej to wygląda a tu stoimy w miejscu nie ma LUDZI ODWAZNYCH..
  • ~gnac dziadow,
    2014-12-01 12:42
    *** jakis diabel wlazl w klawiature kompa i od jakiegos czasu pisze sie zle o naszej zawodniczce. Zamiast pocieszenia, ze byla w pierwszej polowce wsrod najlepszych, to krytykuje sie. Dranstwo.A moze solidarnosc dziennikarska, ze powinna byla siedziec cicho, a ona sie owazyla .Jak mogla ?
  • ~Stan Tiuger
    2014-12-01 12:50
    Po części zgadzam się z opinią >sportowy emeryt<,że leki astmatyczne działają pozytywnie na organizm zawodniczki. Ale puki co , są dozwolone i komisja jako taka nie ma tu nic do powiedzenia. Mnie nurtuje inna sprawa. Mianowicie: czy Skandynawki mają mało upadków bo biorą leki astmatyczne czy p. Justysia ma dużo upadków bo nie bierze leków astmatycznych
  • ~kto to pisal do jasnej kamieni kupy
    2014-12-01 12:55
    *** zadnego wywiadu, chocby slowka od naszej zawodniczki. Tylko jakies dyrdymaly. Kto to pisal, do jasnej kamieni kupy???
  • ~ou
    2014-12-01 13:21
    kolejna astmatyczka co sie znowu nażarła dlaczego tyle norweżek w tym sporcie, jedne się wypłukują a drugie szprycują potem zmiana
  • ~Dr.Zigniew Wieprzycki - seksuolog i terepauta
    2014-12-01 13:52
    A nasza singielka Justyna tez potrzebuje klina miedzy nogami. Bez dobrego klina nie bedzie zadnego wina w Pucharze Swiata !
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    2014-12-01 15:14
    NASTĘPNA ASTMATYCZKA KTÓREJ SIŁĘ I CHĘĆ DO WALKI DAJE SYMBICORT , TAK JAK U BABO-CHŁOPA bjoergen ...
  • ~Janek
    2014-12-02 03:20
    A kogo to obchodzi ze one biegaja po sniegu i szprycuja sie chemia ?

    Znam ciekawsze tematy.
  • ~TFUsk
    2014-12-08 15:20
    Pan(i) redachtor nie zauważyła, że pewnie Johaugh jeszcze nie jest genderowo uświadomiona, ze wybrała falluso-dodatniego na partnera...