Dziennik.plTenis

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 22°C

Fyrstenberg i Matkowski lepsi od Hiszpanów

2010-08-31 | Ostatnia aktualizacja: 11:14 | Komentarze: 0 | skomentuj

Polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski pokonali Hiszpanów Guillermo Garcię-Lopeza i Alberta Montanesa 6:3, 6:4 i awansowali do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju US Open (z pulą nagród 22,266 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku.

Pogoda

POLSKA

Niedziela 2012-05-27

temp. min 0°C max. 23°C
opady: śladowe opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Teraz na drodze debla rozstawionego z numerem dziewiątym staną albo Włosi Andreas Seppi i Simone Vagnozzi, albo amerykanie Ryan Harrison i Robert Kendrick.

Kilka godzin wcześniej drugą rundę osiągnął Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach (nr 5.), od wygranej z brytyjsko-amerykańską parą Ross Hutchins i Scott Lipsky 7:6 (7-4), 6:3. Kolejnymi ich rywalami będą Niemiec Benjamin Becker i Argentyńczyk Leonardo Mayer albo Czech Leos Friedl i Serb Dusan Vemic.

W środę Kubot zagra w pierwszej rundzie singla przeciwko Garcii-Lopezowi, natomiast Montanes w poniedziałek wyeliminował w pięciu setach Michała Przysiężnego.

Wyniki spotkań pierwszej rundy gry podwójnej:

Łukasz Kubot, Oliver Marach (Polska, Austria, 5) - Ross Hutchins, Scott Lipsky (W.Brytania, USA) 7:6 (7-4), 6:3
Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Polska, 9) - Guillermo Garcia-Lopez, Albert Montanes (Hiszpania) 6:3, 6:4

PAP Źródło: PAP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«