Klątwa Azarenki dopadła Radwańską. Polka przegrała

| Aktualizacja:
X

To już klątwa Azarenki. Piąty mecz przeciw tej rywalce, zakończył się dla Agnieszki Radwańskiej tak, jak i cztery poprzednie. Polka przegrała gładko z Białorusinką 1:6, 3:6 w turnieju WTA na zimnych kortach Stuttgartu.

Azarenka jest jedyną przeciwniczką, z którą krakowianka w tym roku nie może sobie poradzić. Obie zawodniczki spotkały się po raz piąty w sezonie. Przed turniejem w Stuttgarcie walczyły w ćwierćfinale Indian Wells na twardej nawierzchni. Białorusinka zwyciężyła wówczas 6:0, 6:2.

W drugim półfinale zmierzą się rozstawione z numerem drugim Rosjanka Maria Szarapowa oraz z trzecim - Czeszka Petra Kvitova.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: PAP
    Powered by ContentStream
    • ~Adam Niewyborny
      2012-04-28 18:08
      po co wymyślać klątwy?
      -Azarenka ma lepsze warunki fizyczne i mentalność zwycięzcy. Nie słucha głupot, robi swoje -to cała jej filozofia. Nasza Dum Krakowa nie prezentuje na korcie podobnych walorów. Już kiedyś napisałem że z postawy Krakowianki na korcie wychodzi dusza na ramieniu". Agnieszka pokazała co potrafi w samej końcówce meczu, ale dlaczego było tak jak widzieliśmy to tylko ona sama wie. A kontuzja? Jak się jej w porę nie wyleczy, może położyć kres karierze. Byłoby szkoda!
    • ~pacyfista
      2012-04-28 18:35
      ~Maniek2012-04-28 18:11
      Za wiele wymagasz. Doceń, że nie piszą: klontfa, pżegrała, itp. Wiadomo, "Polska język, trudna język"
    • ~TZ
      2012-04-28 17:47
      To nie klątwa to rzeczywistość.
    • ~OK
      2012-04-28 17:28
      No i dobrze, niech oszczędza siły na Garosa.
    • ~haha
      2012-04-28 16:46
      no i dobrze ma jeszcze duze braki mocna tylko w gebe daleko jej jeszcze do czolowki mysle ze nigdy tam nie bedzie tak jak fibak zawsze na koncu
    • ~vp
      2012-04-28 19:02
      Mnie to cieszy !
    • ~AGNIESZEK
      2012-04-28 19:32
      Kultury niema zaGROSZ sportowiec musi takze umniec przegrywac ma pretensje do Azarenki ze nie morze z nia wygrac.(nie wygra nigdy) zobaczyla troche grosza i sodowka do lba uderzyla.
    • ~kibic
      2012-04-29 08:18
      A może to klątwa Łukaszenki ?
    • ~mkk
      2012-04-29 10:09
      Pani Radwańsk gra taki tenis, który wystarcorsze wrunki fizyczneza na podobnie jak ona grające zawodniczk: Klap!... Klap!... Pac... Pac...
      Ma oczywiście ograniczenia fizyczne, ale przede wszystkim mentalne: Lubi Klap - kalp . Pac -pac..
      Panie Hingis i Henin miały jeszcze gorsze warunki fizyczne, ale potrafiły wykrozystać inne sposoby silnego grania. Przede wszystkim miały ducha walki że ho! ho!, więc i były na szczycie.
      P. Radwańska tez tam może się wspiąc, jak się weźmie do pracy nad siłą, energią oraz DUCHEM WALKI. Czego jej życze.
      A jak nie, to zawsze będzie zawodniczka ćwierćfinałową. Dziś wygrac jeden czy drugi turneij nawet może, jak przeciwniczki się nawzajem wykoszą albo zachorują.. A tak, to będzie wieczne: Klap... Klap... Pac... PAc...
    • ~Maniek
      2012-04-28 23:40
      zniakaja .komentarze. Pisalem o zimnych kortach i o cieplych i nie ma. Pacyfista mi podpowiedzial prawde o trudnosci jezyka i to jest . Dziwna strona .czego sie poja okrajajac tek teksty. AAAA, ze ja to Radwanska , co?