Klątwa Azarenki dopadła Radwańską. Polka przegrała

2012-04-28 16:15 | Aktualizacja: 16:14
 Agnieszka Radwańska na korcie

Agnieszka Radwańska na korcie (Fot. MARIJANMURAT / PAP/EPA)

To już klątwa Azarenki. Piąty mecz przeciw tej rywalce, zakończył się dla Agnieszki Radwańskiej tak, jak i cztery poprzednie. Polka przegrała gładko z Białorusinką 1:6, 3:6 w turnieju WTA na zimnych kortach Stuttgartu.



Azarenka jest jedyną przeciwniczką, z którą krakowianka w tym roku nie może sobie poradzić. Obie zawodniczki spotkały się po raz piąty w sezonie. Przed turniejem w Stuttgarcie walczyły w ćwierćfinale Indian Wells na twardej nawierzchni. Białorusinka zwyciężyła wówczas 6:0, 6:2.

W drugim półfinale zmierzą się rozstawione z numerem drugim Rosjanka Maria Szarapowa oraz z trzecim - Czeszka Petra Kvitova.





PAP Źródło: PAP
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 13
  • ~Atoos2012-04-29 13:22

    mkk

    zawsze zawodniczka cwircfinalowa, ??? jak mozna wypisywac takie glupoty
    W Stuttgarcie osiagnela polfinal, a niedawno w Miami wygrala caly turniej

  • ~mkk2012-04-29 10:09

    Pani Radwańsk gra taki tenis, który wystarcorsze wrunki fizyczneza na podobnie jak ona grające zawodniczk: Klap!... Klap!... Pac... Pac...
    Ma oczywiście ograniczenia fizyczne, ale przede wszystkim mentalne: Lubi Klap - kalp . Pac -pac..
    Panie Hingis i Henin miały jeszcze gorsze warunki fizyczne, ale potrafiły wykrozystać inne sposoby silnego grania. Przede wszystkim miały ducha walki że ho! ho!, więc i były na szczycie.
    P. Radwańska tez tam może się wspiąc, jak się weźmie do pracy nad siłą, energią oraz DUCHEM WALKI. Czego jej życze.
    A jak nie, to zawsze będzie zawodniczka ćwierćfinałową. Dziś wygrac jeden czy drugi turneij nawet może, jak przeciwniczki się nawzajem wykoszą albo zachorują.. A tak, to będzie wieczne: Klap... Klap... Pac... PAc...

  • ~kibic2012-04-29 08:18

    A może to klątwa Łukaszenki ?

  • ~Maniek2012-04-28 23:40

    zniakaja .komentarze. Pisalem o zimnych kortach i o cieplych i nie ma. Pacyfista mi podpowiedzial prawde o trudnosci jezyka i to jest . Dziwna strona .czego sie poja okrajajac tek teksty. AAAA, ze ja to Radwanska , co?

  • ~f2012-04-28 23:37

    szkoda pisac

  • ~Atoos2012-04-28 20:04

    Do Haha

    Dlaczego dobrze? Cieszysz sie z niepowodzen polskich sprtowcow?To jak Polska reprezentacja na mistrostwach europy przegra wszystkie mecze bedziesz w sodmym niebie i caly szczesliwy???

    Mowinie ze Radwansk jest mocna w gebie do kompletny idiotyzm, Radwanska w ogole nie wiele mowi i wypowoada sie jesli w ogole raczej powsciagliwie

    A do czolowki nie ma dalekom bo w czolowce juz jest

  • ~AGNIESZEK2012-04-28 19:32

    Kultury niema zaGROSZ sportowiec musi takze umniec przegrywac ma pretensje do Azarenki ze nie morze z nia wygrac.(nie wygra nigdy) zobaczyla troche grosza i sodowka do lba uderzyla.

  • ~vp2012-04-28 19:02

    Mnie to cieszy !

  • ~pacyfista2012-04-28 18:35

    ~Maniek2012-04-28 18:11
    Za wiele wymagasz. Doceń, że nie piszą: klontfa, pżegrała, itp. Wiadomo, "Polska język, trudna język"

  • ~Adam Niewyborny2012-04-28 18:08

    po co wymyślać klątwy?
    -Azarenka ma lepsze warunki fizyczne i mentalność zwycięzcy. Nie słucha głupot, robi swoje -to cała jej filozofia. Nasza Dum Krakowa nie prezentuje na korcie podobnych walorów. Już kiedyś napisałem że z postawy Krakowianki na korcie wychodzi dusza na ramieniu". Agnieszka pokazała co potrafi w samej końcówce meczu, ale dlaczego było tak jak widzieliśmy to tylko ona sama wie. A kontuzja? Jak się jej w porę nie wyleczy, może położyć kres karierze. Byłoby szkoda!