Polska tenisistka nago w "Playboyu". Domachowska pokazała wdzięki

2013-01-26 18:47 | Aktualizacja: 18:50
 Marta Domachowska

Marta Domachowska / Newspix)

Marta Domachowska zalicza się do najseksowniejszych polskich sportsmenek. Nic więc dziwnego, że jej zdjęcia trafiły na łamy magazynu dla panów. Wdzięki tenisistki możemy podziwiać w najnowszym numerze "Playboya".



27-letnia zawodniczka najlepsze lata gry ma już za sobą. Piękna Polka obecnie jest dopiero na 230. miejscu w rankingu WTA.

Jednak pod względem urody Domachowska zalicza się wciąż do światowego topu. Od lat jest uznawana za jedną z tenisistek z najpiękniejszym biustem. Jak sama przyznała w rozmowie z "Playboyem" okazałe piersi nie przeszkadzają jej na korcie i nigdy nie myślała o ich zmniejszeniu.





Źródło: Playboy
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 14
  • ~jazza2013-01-28 13:40

    ide sczepać gruche

  • ~parasolka2013-01-28 07:54

    Jak nie potrafi grać to pokazuje dupę,ale żenadaa

  • ~art2013-01-28 06:30

    ... najpiekniejsze piersi to ma W. Man - tez jest obecny na okladce.

  • ~@smok wawelski2013-01-27 19:50

    kolejny babsztyl sportowy który bez wyników łapie się na okładke. Dups.ko i cyc.ki zawsze maja wzięcie.

  • ~z czegos trzeba zyc2013-01-27 19:18

    nie ma osiągnięc w sporcie tenisowym ...chroniczny brak wynuków (nawet POukłady nie POmagaja ) no to trzeba pozbawic sie godnościu ...za to płaca lepiej niż w tenisie

  • ~herman2013-01-27 17:48

    prostytutka

  • ~gerry52013-01-27 17:45

    Sportowiec to nie zawód tak jak artysta modelka, aktor , tancerz, piosenkarz, muzyk
    protytucja za pieniądze

  • ~MUCHA2013-01-27 17:09

    a gdzie nasz sliczna isia z III-ligi

  • ~aQQ2013-01-27 14:25

    zgrabna ale czy taka seksowna... ? mam wątpliwości

  • ~noe2013-01-27 11:38

    Wszystko na sprzedaż.Wolałbym ,żeby zarabiała na życie grą w tenisa aniżeli gołą dupą.Ladnych dup ci u nas dostatek z moją dziewczyna na czele a dobrych tenisistek poza Radwańską ni ma.