• ~daagoo
    (2013-04-17 09:44)
    Jakie piękne? Zgrabne i ładne i tyle!!!
  • ~Student
    (2013-04-28 00:47)
    Pieprzoni znawcy urody niech lepiej popatrzą na siebie w lustrze
  • ~Magda
    (2013-07-15 19:30)
    Linette ma duży tyłek ;p
  • ~kostek
    (2013-04-21 11:36)
    Kisia na zdjeciach wyglada jakby jej brakowalo pare chromozonow . Mam nadzieje ,ze tylko na zdjeciach
  • ~mccusa
    (2013-04-18 03:04)
    taka prawda; RUSKIE to zwykly szamot - wszystko co rosyjskie UWAZANE SA ZA POSMIEWISKO NA KORTACH. Ta syberyska wyjaca krowa sharapova, nie powinna byc wpuszczana na korty chyba ze, przetnie sie tej rosyjskiej suce struny glosowe. W Ameryce ruscy wydaja miliardy dolarow i lansuja szarapovoa, niestetyAmerykanie uwazaja ,ze biedna syberyjska krowa ma sex appeal muchy, probuje znalesc sobie boyfrienda wsrod elit sportowych a znalazla sobie czwartozednego pilkarza z sloveni, ktory rzucil biedniaszke masze. Czas wracac na syberie...A dla Znajomego PIs-owca to najpiekniejsze sa Ukrainki, Czeszki i Polki.
  • ~mcusa
    (2013-04-18 03:15)
    ruskie tenisistki to poprostu rusko-mongolskie barkhlo albo ruskie katsapy nigdy nie powinny przekroczyc Uralu. Europa powinna byc zamknieta nie tylko dla rosyjskich tenisistek ale dla calej barbarzynskiej rosji...-
  • ~syzyf
    (2013-04-19 22:55)
    Trzy najpiękniejsze widoki / obrazy / na świecie to- jak twierdzą miłośnicy piękna - żaglowiec pod pełnymi żaglami, koń w galopie i kobieta. Oczywiście Polka. Obok pięknych tenisistek urodą się wyróżniają nasze siatkarki, uprawiające szermierkę. Ale po co wyliczać. Nasze panie są naj...Wyłączam z tej grupy niektóre posłanki wszystkich opcji politycznych. Nasze panie to nasz skarb narodowy. I co ciekawe.Są lepiej od nas wykształcone.
  • ~Bombek
    (2013-04-21 11:24)
    Nogi ma niezle , ale im bardziej spojrzysz w gore to coraz gorzej , kompletna brzydota
  • ~Waldek
    (2013-04-21 10:20)
    rosolska faktycznie sliczna , ale radwanskie ? Obie brzydkie , Pisia przypomina prosiaczka z tymi malymi oczkami i grubym nosem . Ludzie , opamietajcie sie , to ze gra dobrze w tenisa , to nie znaczy , ze musi byc polska Kurnikowa .
  • ~wlodzio
    (2013-04-21 11:27)