• ~daagoo
    (2013-04-17 09:44)
    Jakie piękne? Zgrabne i ładne i tyle!!!
  • ~Student
    (2013-04-28 00:47)
    Pieprzoni znawcy urody niech lepiej popatrzą na siebie w lustrze
  • ~Magda
    (2013-07-15 19:30)
    Linette ma duży tyłek ;p
  • ~kostek
    (2013-04-21 11:36)
    Kisia na zdjeciach wyglada jakby jej brakowalo pare chromozonow . Mam nadzieje ,ze tylko na zdjeciach
  • ~mccusa
    (2013-04-18 03:04)
    taka prawda; RUSKIE to zwykly szamot - wszystko co rosyjskie UWAZANE SA ZA POSMIEWISKO NA KORTACH. Ta syberyska wyjaca krowa sharapova, nie powinna byc wpuszczana na korty chyba ze, przetnie sie tej rosyjskiej suce struny glosowe. W Ameryce ruscy wydaja miliardy dolarow i lansuja szarapovoa, niestetyAmerykanie uwazaja ,ze biedna syberyjska krowa ma sex appeal muchy, probuje znalesc sobie boyfrienda wsrod elit sportowych a znalazla sobie czwartozednego pilkarza z sloveni, ktory rzucil biedniaszke masze. Czas wracac na syberie...A dla Znajomego PIs-owca to najpiekniejsze sa Ukrainki, Czeszki i Polki.
  • ~mcusa
    (2013-04-18 03:15)
    ruskie tenisistki to poprostu rusko-mongolskie barkhlo albo ruskie katsapy nigdy nie powinny przekroczyc Uralu. Europa powinna byc zamknieta nie tylko dla rosyjskich tenisistek ale dla calej barbarzynskiej rosji...-
  • ~syzyf
    (2013-04-19 22:55)
    Trzy najpiękniejsze widoki / obrazy / na świecie to- jak twierdzą miłośnicy piękna - żaglowiec pod pełnymi żaglami, koń w galopie i kobieta. Oczywiście Polka. Obok pięknych tenisistek urodą się wyróżniają nasze siatkarki, uprawiające szermierkę. Ale po co wyliczać. Nasze panie są naj...Wyłączam z tej grupy niektóre posłanki wszystkich opcji politycznych. Nasze panie to nasz skarb narodowy. I co ciekawe.Są lepiej od nas wykształcone.
  • ~Bombek
    (2013-04-21 11:24)
    Nogi ma niezle , ale im bardziej spojrzysz w gore to coraz gorzej , kompletna brzydota
  • ~Waldek
    (2013-04-21 10:20)
    rosolska faktycznie sliczna , ale radwanskie ? Obie brzydkie , Pisia przypomina prosiaczka z tymi malymi oczkami i grubym nosem . Ludzie , opamietajcie sie , to ze gra dobrze w tenisa , to nie znaczy , ze musi byc polska Kurnikowa .
  • ~wlodzio
    (2013-04-21 11:27)
    czy widzieliscie Radwanskie robiace reklamy poza Polska ? Nigdzie ich nie chca bo za brzydkie ,
  • ~janek1954
    (2013-04-22 14:30)
    Choć siostrom Radwańskim nie można odmówić urody,to przypominam,że piękno u człowieka to nie tylko uroda,bo gdyby tak było to nie było by dowcipów o blondynkach.U Agnieszki np.wszystko jest naturalne ,prawdziwe i to jest najpiękniejsze.
  • ~anita
    (2013-04-21 11:40)
    Nigdzie ich nie chca do reklam , bo ich nikt nie zna , graja w malych turniejach , a wielkich szlemach po prostu sie ich nie widzi , tylko w Polsce sie o nich mowi i uwaza za swiete boginie
  • ~stary
    (2013-04-17 04:15)
    Fajne dziewczynki. Jestem fanem Uli , ale pewnie przestanę przez ten makijaż i włosy "topielicy"
  • ~olo
    (2013-04-23 10:35)
    Akurat zdjęcia Radwańskiej ktoś dobrał celowo z grymasami podczas ruchu, czyli nie najbardziej obiektywne. Nie przejmować się komentarzami zazdrosnych gejów i tych piesków którzy je obrażali w Izraelu. Dla nich pięknością jest środa, Nowicka, Olejnik, grodzka.
  • ~Jarek
    (2013-04-28 00:50)
    Ten dziennikarz to s-syn. Wiedzal że zawsze znajdą sie kretyni i będą chamskie komentarze
  • ~POLAK
    (2013-05-13 20:55)
    podziwiam i kocham AGĘ
  • ~szczecinek
    (2013-05-13 19:46)
    Możecie pisać co chcecie, dawać najgorsze ujęcia sióstr RADWAŃSKICH a my i tak JE KOCHAMY i dla nas będą ZAWSZE najlepsze i najładniejsze !!!
  • ~szczecinek
    (2013-05-13 19:58)
    FUJJ, Bombek,ewak, anita, wlodzio, anty, wojtek, Anusiak, Waldek - spójrzcie SZKARADY w lustro. Tam dopiero zobaczycie wstrętne japy.
  • ~jacky100
    (2013-06-06 23:42)
    Ale one piękne...ha ha ha ha ha ha...JAJA SOBIE ROBICIE!
  • ~pepe
    (2013-04-17 12:06)
    W porównaniu z Mauresmo i siostrami Williams to rzeczywiście te panie są piękne

Może zainteresować Cię też: