• ~Rozsądna
    (2013-04-21 20:46)
    POmatoły! bierzcie przyklad i uczcie sie!
  • ~JANEK1954
    (2013-04-22 14:06)
    Agnieszka,w każdym kolorze będziesz moją największą idolką.Życzę samych sukcesów.
  • ~Damian
    (2013-04-21 20:38)
    Brawo Agnieszka! To wspaniala polska zawodniczka, zwolenniczka PIS. Nie to co lemingi PO, czyli sportowcy, ktorzy sa wielcy tylko w reklamach... Od dzis glosuje na PIS!!!
  • ~kreolski
    (2013-04-21 21:02)
    Wolacy - blondynki lepiej grają ? to szkoda mi Urszuli, która przerobiła się na brunetkę. I tyle mnie interesuje w sporcie, bo niby dlaczego mam myśleć o niej "pIsia", precz z komuną, moherki, religijna, jeny - kasa się liczy dla Wolski - to nowość
    Lucek ? Tu Bohu - miałeś mi już nie przysyłać tych "Wolacy" ! Zatrzymaj ich tam sobie na dole...
  • ~do:Damian
    (2013-04-21 21:54)
    A idz w pierony.
  • ~w 99% przypadkow prostaka poznac na odleglosc
    (2013-04-22 03:12)
    solarium tipsy i fryzjer nie pomoga jesli prosty czlowiek obraca sie w prostym towarzystwie i bierze przyklad z rownie prostej mamusi
  • ~@ do wpisu z 21.54
    (2013-04-22 02:14)
    @ - 21.54 - ty gostku juz widac , ze poszles w pie...ny !
    widac - slychac i czuc !
    Brawo Pani Agnieszko - tak trzymac ! ! !
    WIELKIE GRATULACJE ,
    JESTES NIEZASTAPIONA !!!
    NASZA KOCHANA - CUDOWNA WIELKA GWIAZDA ...
    Cokolwiek bedzie - Jestes MISTRZYNIA !
    Na skale Swiatowa !
  • ~@w 99%...... i sPOlka
    (2013-04-22 07:43)
    POznac PROSCIUCHA PO wyPOcinach - wyssales to CHAMSTWO z maciory!

    ~laduj dziadu - PRYMITYW, NIEUDACZNIK I CHAM Z CIEBIE

    BRAWO AGNIESZKA! A ZAL niePOdmyte DOOOPY POmatolskie sciska!!!
  • ~wow
    (2013-04-22 09:36)
    Zdecydowanie lepiej jest w jej naturalnym kolorze włosów.
    A poza tym super.
  • ~Tenisista amator
    (2013-04-22 13:43)
    Aguś kochamy Cie!!!Jesteśmy dumni iż mimo braku wsparcia kompleksowego przez państwo doszłaś do potężnego sukcesu...oczywiście ukłony dla rodziców bo bez nich...wiadomo ,wiadomo.Trzymaj sie !!! A z tym kolorem to Ci do twarzy,kolejny dobry ruch :)