• ~MM
    (2013-08-07 18:25)
    Radwanska? To ta glupia katolicka suka?
  • ~Tennis
    (2013-08-07 16:52)
    @wojtek

    POmatolski TEMPAK I ZAZDROSNIK Z CIEBIE - POchwal sie SWOIMI 'osiagnieciami' - Buhahaha

    @mirek - KOLEJNY SFRUSTROWANY. POmatolski NIEUDACZNIK!
  • ~chirurg
    (2013-08-31 12:04)
    Cos sie ludzion w glowach pi..li. Gdzie jest napisane, ze trzeba byc slicznym, zeby grac w tenisa? Czy np. sprzedawac chleb? Albo leczyc zeby? Tenis to nie kontekst pieknosci, prosze pani. Czy pani sobie juz facjate naprawila? Musze rozczarowac, dziala tylko przez pewien czas.
  • ~Kasia10
    (2013-08-13 20:40)
    no i wlasnie OBRONCA zaprezentowal poziom polskich panow. Przeklenstwa i obraza to polska cecha narodowa. Uczcie sie panowie kultury bo chamstwo to juz mamy dobrze opanowane.
    jest demokracja i mozna swoja opinie przedstawiac a obrazac innych nie powinno sie.
  • ~OBROŃCA
    (2013-08-10 20:02)
    JAKAŚ KÓ...WA CIAGLE PISZE ONASZEJ RADWAŃSKIEJ ŻE BRZYTKA JAK MOŻNA TAK KOGOŚ KRYTYKOWAĆ
  • ~Kasia10
    (2013-08-08 21:31)
    taka jest moja opinia na temat wygladu Radwanskiej, jest brzydka i tyle.
    Polacy jak to Polacy nie potrafia dyskutowac na forum bez obrazania jeden drugiego. Wstyd!
    Mam nadzieje ze Radwanska zdecyduje sie na operacje plastyczna twarzy bo podobno Polki sa najladniejsze na swiecie...
    Obym to kiedys zobaczyla.
  • ~XNNX
    (2013-08-08 14:54)
    podobno szarapa nie dostala okresu what ? napiszta cus o tem ! TO BARDZO WAZNA INFO !
  • ~król
    (2013-08-08 08:58)
    do Tokjob

    na pewno nie dostała z AMBER Gold, ani z oszukanych autostrad i stadionów...
    tvn-wski pacanie...
  • ~jestem