• ~Uli
    (2013-09-15 21:49)
    Ale maciora - ja nie mogę...
  • ~boj sie boga
    (2013-09-16 08:37)
    O, fuj, brzydko byc takim zawistnym i wrednym czlowiekiem. Nie ublizaj blizniemu swemu tylko dlatego, ze sobie zarobil ciezka praca na kariere i slawe gwiazdy. Tak, tak , czy sie komu podoba, czy nie Radwanska to znane w swiecie nazwisko. Gwiazda tenisa swiatowego, wysoka klasa . Co by tu jeszcze? Jak sie bedziecie tak paskudnie wyrazac , to wam wyrosnie pypec na jezykach. I czyrak na d'''''e.
  • ~Mieszkaniec bardzo starego miasta
    (2013-09-15 22:05)
    @WAW2013-09-15 19:33

    Warto przypomnieć że stereotyp szlachcica łachmaniarza powstał pod wpływem gospodarności mieszkańców Mazowsza. Gdyby nie fakt że jakiś palant ze Szwecji zapragnął mieć dom bliżej Sztokholmu, pewne nigdy nie powstałby taki rodzynek (huba) jak Warszawa w tej całej masie mazowieckiego marazmu.
  • ~Kazio Naiwny
    (2013-09-15 23:46)
    Pracuje jak Syzyf: ciężko pod górę tylko nigdy nie dochodzi do wierzchołka. Jej kolor włosów, podobnie jak Syzyfa, nieistotny.
  • ~mea
    (2013-09-16 06:12)
    Ludzie! Czy musicie wasze frustracje wylewać na panią Radwańską?? Nie przepadam za nią, ale cenię ja za jej osiągnięcia w sporcie. Schowajcie swoje antypatie do kieszeni. Niech jedna z drugą zakompleksiona sierota spróbuje tak zagrać w tenisa, jak ona i niech wtedy wylewa pomyje na innych!
  • ~OBSERWATOR
    (2013-09-16 07:32)
    @Mieszkaniec bardzo starego miasta2013-09-15 22:05

    BZDURY - KRAKÓW ZAWSZE LEŻAŁ ZBYT PERYFERYJNIE W STOSUNKU DO POWIERZCHNI KRAJU, WIEC TO BYŁA TYLKO KWESTIA CZASU AŻ PRZENIOSĄ STOLICĘ DO CENTRUM. MNÓSTWO INNYCH KRAJÓW MA TAKIE DOŚWIADCZENIA.
  • ~pamela
    (2013-09-16 07:35)
    Agnieszka Radwańska już nie jest blondynką? Agnieszka Radwańska może mieć jakikolwiek kolor włosów, nawet ze szczerego złota i będzie jedynie brzydka wiejską brzydką agnieszka radwańską. Amen
  • ~tennis
    (2013-09-15 19:29)
    BRAWOOOOOOOOOO AGNIESZKA - ROB CO CHCESZ ZE SWYMI WLOSAMI - DLA NAS JESTES SWIETNA!!
  • ~obserwator
    (2013-09-16 09:29)
    Jeśli to zmieni jej podejście do gry w tenisa to dobrze, ale myślę że nic to jej nie da. I tak pozostanie chimeryczną panienką, obrażającą się na samą siebie, za to że jej nie wyszło!
  • ~Najlepsza technicznie
    (2013-09-15 20:45)
    Agnieszka jest najlepsza technicznie tesnisistka WTA. Gdyby jeszcze miala muskuly Sereny Williams albo Viktorii Azarenki to bylaby na 1 miejscu.
    Jako Czlowiek to posiada Ona wspaniale zasoby pozytywnej energii i kultury osobistej, tylko brac przyklad. Dziekuje Agnieszko. Zycze Dobrego zdrowia i kontynuacji sukcesow w kazdej plaszczyznie zycia.