• ~cetyl
    (2014-01-22 11:57)
    Re j10 jesteś kretynem!!!
  • ~jjan
    (2014-01-22 10:36)
    Nawet przy informacji sportowej kundle sie zleciały
  • ~Rb.
    (2014-01-23 00:33)
    Brawo Aga-Brawo Nindza- Amerykanski Komentator w Telewizji Powiedzial.Aga Polen Nindza(Ninja). Wspaniale Jest Uslyszec Takie Slowo No Bo i Zeczywiscie Byla Walka Jak w Tym Filmie.
  • ~fan_Agi
    (2014-01-22 15:02)
    @PIS-tak

    nie tylko cie twoj partner posuwa ale i zycie...Gleboko ci wspolczuje.
  • ~fan_Agi
    (2014-01-22 15:00)
    Brawo Aga.Mialem lzy w oczy po meczu.Ludzie tacy jak Ty Aga czynia mnie dumnym ze jestem Polakiem.Aga,to Ty jest najlepszym Ambasadorem Polski na swiecie.Zmiotlas Azarenke.Po tym co widzialem to Ty jestes potencjalna zdobywczynia AO
  • ~Erich von Gestern
    (2014-01-22 14:50)
    @Genitaliusz
    ---


    Selig sind die armen im Geiste, denn ihrer ist das Himmelreich !!!

    Glupszego od ciebie chyba juz nie ma.
  • ~Azarenka, to fest baba
    (2014-01-22 14:32)
    Azarenka, to fest baba, wyćwiczona w kołchozie przy snopowiązałce.
  • ~WAW
    (2014-01-22 13:14)
    ~Genitaliusz2014-01-22 10:17

    Brawo !
    Bóg jej pomógł !
    Chwała Bogu !
    ---

    CZY PANBUK TEZ JEJ POMOGL WYPINAC GOLA DOOOPE I POKAZYWAC GOLE CYCKI W GAZECIE ZA PIENIADZE?

    JAK TAK, TO SUPER Z NIEGO GOSCIU I OGOLNIE ROWNIACHA ZIOM! :)
  • ~POKLOSIE
    (2014-01-22 10:36)
    AGNIESZKO DZIEKUJE ZA PREZENT I RADOSC KTORA MI DALAS.PODNIOSLEM GLOWE , JESTEM NAPELNIONY DUMA NARODOWA.GO!
  • ~emeryt 5
    (2014-01-22 10:26)
    Wielkie brawa dla Pani Agnieszki. Teraz jest nawet szansa na wygranie całego turnieju, bo wszystkie najgroźniejsze rywalki już odpadły. Trzeba tylko na maksa zagrać z Cibulkovą, bo ona pomimo dalszego miejsca w rankingu, jest bardzo szybka i groźna. W ubiegłym roku była szansa na wygranie Wimbledonu, lecz niemiecka zawodniczka polskiego pochodzenia Lisicki stanęła na drodze Agnieszki Radwańskiej. Trzymam kciuki i wierzę w zwycięstwo naszej tenisistki. Musi zagrać tak, jak wczoraj nasi piłkarze ręczni ze Szwecją.