• ~Bader
    (2014-08-01 11:04)
    Sukienka w grochy nie przyniosła szczęścia Agnieszce Radwańskiej. Może dlatego że na korcie się haruje a nie wygląda.
  • ~Co rusz wystawia mnie kibica na próbę
    (2014-08-01 18:47)
    no i oczywiście ulegam i znów zawodzi. I tak od meczu do meczu. Wedle mnie to niech nawet gra w szatach pokutnych byleby razem z Ulką coś wreszcie wygrały. One to są takie turniejówy, od turnieju do turnieju, zawsze jakiś grosz wpadnie.
  • ~swintuch
    (2014-08-04 16:40)
    A może by tak bez sukienki?
  • ~Eugeniusz
    (2014-08-03 09:49)
    A co leniowi do treningu daje szczęscie nic nie dane jest na wiecznośc
  • ~mmm
    (2014-08-03 07:23)
    Pani Agnieszka chudnie w oczach, widoczny jest brak sił, dbałość o figurę
    " wieszaka" ... i obniżkę poziomu techniki gry.
    Tylko intensywne ćwiczenie czyni mistrzynię. Widoczny jest ich brak.
  • ~Przykro czytac przyglupawych wpisow-jak =sam autor
    (2014-08-02 17:32)
    Na gluPOte co niektorych nie ma rady ...
    (...) ...- d...a i kamieni kupa -
    mial facet racje !
    tutaj wlasnie sa na wszystkich forach i nie tylko.
    Tylko Zyczyc sobie wiecej takich '' Agnieszek '' .
    a moze ty
    @Iza ? - co...! ???
  • ~~Re Iza
    (2014-08-02 16:45)
    wjesieni ma byc odstrzal w scieknietych lecz sie bo inaczej to cie odstrzela.
  • ~Prawda.
    (2014-08-02 16:40)
    Nikt z Pomatolskich debili nie moze wziasc tego pod uwage,ze dziewczyna nie jest taka silowa jak inne. Gra tylko takimi swoimi sztuczkami ,a tu chodzi i osilne odbicie i silny serw.Wiec pomatoly pomyslcie sobie,ze na taka druga coby to miejsce zajmowala niejeden nie doczeka.
  • ~jan
    (2014-08-02 12:01)
    kibite tenisa! kazdemu zdarza sie wpadka,przegrac mecz,moze miala zly dzien,to pierwszy mecz po dlugiej przerwie.
    zobaczymy jak bedzie grala w nastepnym tygodniu w Montrealu,ja zycze jej udanego turnieju i wygrania go.
  • ~alosza
    (2014-08-02 05:23)
    G..o mnie obchodzi, czy ona jest w Pis czy w AK. Sukienka jest ladna, dziewucha jest zgrabna i prezentuje sie super. Co do jej wystepow, to mysle, ze to jej sprawa, czy wygrywa czy przegrywa. Sama placi, sama zarabia i sama gra. Kto chce, moze kibicowac a kto nie chce moze sie w dupe pocalowac. Jak ma ochote wygrac- wygrywa a od zlosliwosci i gnusnosci watroba sie psuje. Prozaczek proponuje.