• ~zaniepokojony
    (2014-08-11 09:10)
    Jestem oburzony swobodnym, nieskromnym zachowaniem Radwańskiej. Odkryte ramiona, krótkie sukienki, jaskrawo pomalowane paznokcie.
    Mam całą nadzieję, że kiedy przeprowadzimy tę inicjatywę obywatelską dot. nauczania w szkołach to wreszcie się to skończy. Kobiety powinny, jak to będzie w bratniej nam Turcji nie mieszać w sporcie, to jest sprawa mężczyzn.
  • ~bond
    (2014-08-11 09:27)
    BRAWO BRAWO BRAWO !!!

    Serena dała wygrać swojej siostrze mecz to teraz mają, Venus już nie taka, brak szybkości przede wszystkim...
  • ~kz
    (2014-08-11 09:41)
    Patrzę na fotki i widzę Goliata i Dawida . Agnieszko , brawo !
  • ~TENNIS
    (2014-08-11 09:45)
    BRAWO AGNIESZKA!!!

    @zaniepokojony - spieprzaj dziadu do Afganistanu jak ci sie tu nie podoba - PATOLOGIA TAK MA!!!
  • ~Pan ToffeL
    (2014-08-11 13:17)
    Uwazam, ze biali, a szczegolnie kobiety nie powinny w ogole grac w tenisa z czarnymi malpami !
    Rzygac mi sie chce jak widze te czarne potwory !
  • ~Polak
    (2014-08-11 10:19)
    Gratulacje Pani Agnieszko! Życzę samych sukcesów!
  • ~Bogobojny Leon
    (2014-08-11 12:54)
    ~zaniepokojony2014-08-11 09:10
    Jestem oburzony swobodnym, nieskromnym zachowaniem Radwańskiej. Odkryte ramiona, krótkie sukienki, jaskrawo pomalowane paznokcie.
    Mam całą nadzieję, że kiedy przeprowadzimy tę inicjatywę obywatelską dot. nauczania w szkołach to wreszcie się to skończy. Kobiety powinny, jak to będzie w bratniej nam Turcji nie mieszać w sporcie, to jest sprawa mężczyzn.



    Goła nie była, a jeżeli nawet by była , to może bym się głębiej zainteresował tym sportem, bo nagość to przecież twór boży i to przecież na chwałę Boga to wszystko.
  • ~docent
    (2014-08-11 13:31)
    Brawo Pani Agnieszko! Dziękujemy za wspaniała grę i za patriotyzm!
    PO-matoły i tak nic z tego nie rozumieją.
  • ~Precz z Gazeta Wyborcza i z TVN!
    (2014-08-11 13:33)
    PRAWDZIWA POLSKA SPORTSMENKA!
  • ~Wspaniale ! - rozslawiaj nasz Kraj Agnieszko !
    (2014-08-11 14:58)
    Wielkie gratulacje dla naszej wielkiej gwiazdy swiatowej !
    NIESAMOWITE !
    re ~ zaniepokojony- jestem oburzona twoimi rzygowinami ,
    lecz sie czlowieku !
    .