• ~!!!!!!!!!!!!!
    2015-01-10 16:53
    BRAWO,BRAWO,BRAWO...!!!
  • ~~Re~ gosc.
    2015-01-10 19:37
    Nie lubisz BARANIE To moze lepiej przypasuje ci meksykanski BURROOO.
  • ~Daniel
    2015-01-10 22:18
    Hopman TEŻ był BIAŁY ! i napewno byłby bardzo dumny że jego puchar trafił do RASY BIAŁEJ .
  • ~gość
    2015-01-10 22:15
    To wielkieje zwycięstwo światowe BIAŁYCH LUDZI !
  • ~@ OUER
    2015-01-10 22:12
    Ty masz ewidentnie cos zle z glowa. Wspolczuje.
  • ~OUER
    2015-01-10 22:04
    Agnieszka rewelacja ,sylwetka rewelacja wytrenowane całe ciało bez plastrów i naklejek oponek na biodrach i brzuszku zdrowie super siłka o la la i spokój równy tonus ekonomika ruchu bez destrukcyjnych monologów niezadowolenia głowa prosto bez napinki bez zadzierania nosa po meczu luz z lecz uważna i spokojna na koniec meczu trochę spontana i ten pozytywny wpływ na Jerzyka Brawo gratulacje wszystkim którzy to Adze umożliwili Piękne dzięki kibic z Krakowa siedzący we wszystkie noce przed telewizorem klaszcząc w dłonie POWODZENIA
  • ~@ Waldemar Ludenscheid
    2015-01-10 21:51
    Slazak to ani Polak ani NIemiec. Ani pies ani wydra.

    A idzcie sobie w h.. do tych Niemiec. Niedlugo bedzie tam Wielki Kalifat Niemiecki

    w ktorym bedzie wiecej Turkow i Arabow niz Slazakow.

    VIEL GLUCK !!!
  • ~Waldemar Lüdenscheid
    2015-01-10 21:13
    Po Ukrainie czas na wolny Slask!
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: „Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
    pOLSKIE MOCHERY RAUS ZE SLASKA!
    poloki to są podludzie nie zasługom na ta pieykno zimyjo, poloki to białe murzyny, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!
    Mój Majster tak mówi polki to się nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
  • ~(''')
    2015-01-10 20:54
    Na zdjeciu widze twarz starej baby , ktora jakby popuscila w majtki.
  • ~a ja się bardzo cieszę!
    2015-01-10 20:13
    Bardzo piękna sportowa para. Znakomicie się razem prezentują! Gratulacje za wspaniałe zwycięstwo! To wielki sukces!