• ~Maraton
    2015-01-23 12:34
    Szarapowa jest rzeczywiscie ladana kobieta ale to nie sportowiec to wariat na korcie ktorego glownym celem jest totalnie straszyc wrzaskiem prawdziwego sportowca , nie mam szacunku dla takich jak ona " sportowcow " i ten jesj salut wojskowy jest Ok ,dziekuje widowni tak trzymaj Maria .
  • ~emeryt gdansk
    2015-01-23 13:46
    Jeżeli to wielgie babsko jest piękne ...?

    To ja jestem boski Apollo !
  • ~pytanie
    2015-01-23 12:37
    W ktorym miejscu ten kacap jest piekny?
  • ~Eros
    2015-01-23 15:00
    W naszym niebie sa ładniejsze !
  • ~tele-wic
    2015-01-23 15:54
    Redaktorze, rozumiem że w niesportowych wydarzeniach przy sugerowanej wysokiej formie też tak krzyczy? Współczuję facetowi.
    Szkoda tylko, że " Isi" nie możecie porównywać z urodą Szarapowej i wielu innych tenisistek.
  • ~tenisista
    2015-01-23 17:59
    po kazdym jej zawyciu na korcie publicznosc chec obrzygac te ruska zalosna krowe...
  • ~Retor
    2015-01-23 17:40
    Czy to wina Isi że jest podobna do starego Radwańskiego ?
  • ~Kibic
    2015-01-23 17:57
    ta zalosna wyjaca ruska krowa ma niezwykly wplyw na publike - po kazdym jej wyciu - publika chce poprostu obrzygac te ruska pokrake..Ta zalosna wyjaca krowa z syberii [obecnie juz chinskiej ] w USA probowala znalesc sobie boyfrienda miedzy swiatowa elita - wszyscy te wyjaca zwalista ruska pokrake porzucali - bidula wyladawala z trzeciej klasy pilkarzem - beztalenciem, ktory graw w trzeciej lidze tureckiej - ktory TEZ RUSKA PORZUCIL HAHA, HAH, HAHA, HAH..
  • ~man
    2015-01-25 05:13
    @Retor, wolalbys zeby byla podobna do Janki Paradowskiej. albo do Szewecha Weissa?
  • ~golodna ruska zenszczina
    2015-01-30 18:11