• ~konu.
    2015-02-09 04:53
    duda tak jak sliczna isia tylko przegrywa to wina ma za ciane majtki a duda za ciasny kapelusz ktory go uwira
  • ~`Re`j10
    2015-02-08 17:06
    A POMATOLY gdzie maja jakiego tenisiste lub tenisistke???.MajaRYZEGO tenisiste i KPOACZKE tenisistke co wygrywaja na klamstwie i oszustwie .A szaremu pomatolstwu to na reke bo i ukrasc ztego cos moga.
  • ~takako
    2015-02-08 21:27
    Żal patrzeć, jak dziennik ulega presji i staje się szmatławcem. A miałem Was kiedyś za miarodajne źródło informacji. Po co ta wzmianka o kandydacie PIS'u? Nogę jej podstawiał, czy kibicował Rosjance? Przegrała, bo przegrała. Ktoś zawsze musi przegrać, ale po co w to plątać politykę? Gdyby na meczu bu obecny Komorowski, też byście o tym napisali?
    Dziadostwo i manipulacja. Czy aż tak nisko trzeba upaść, by utrzymać się w nurcie?
  • ~~Re~tele-wic
    2015-02-08 21:17
    Ciesz sie ,ze sie masz ryzego talenciaka o innych nie powinnienes sie marfic.Pomatolska lachudro.
  • ~tele-wic
    2015-02-08 20:49
    Same "talęty" w tym Krakowie - Kubica, Radwańska
  • ~kibić
    2015-02-08 20:44
    Widzę, że kandydat szczęścia nie przynosi . Czego się tkną , to zepsują .
  • ~dudy jerychońskie
    2015-02-08 20:12
    tak się domyślałem - Isia zmieniła imię na Pisia :(
  • ~Szewc Kilinski
    2015-02-08 20:11
    Radwanska do Szarapowej to tak jak z motyką na słońce. Szarapowa 188 cm a Radwanska w kapeluszy chyba 170cm. Zasięg rak Szaropwej już Radwanska kładzie nie wspominając o serwisie.

    Wygrać to może ale Duda pod warunkiem że Kaczyński będzie głosy liczył.
  • ~aussie1inc
    2015-02-08 20:08
    Ale mine to kandydat Duda ma prezydencka - taka myslaca, tak jakby sie caly czas zastanawial, ale nie wiadomo nad czym, nad swiatem, czy po prostu, czy isc juz do ubikacji, czy jeszcze poczekac, a jak poczekac to ile, do konca meczu, czy przed, przed to chyba nie wypada, ale co bedzie jak mecz sie wydluzy? Oj, kandydat zobaczy niedlugo jakie to kandydowanie jest meczace.Podejrzewam, ze wynik kandydowania bedzie taki sam, jak wynik meczu tenisowego - 2:0 w starciu z pania Ogorek
  • ~Sharap