• ~vh
    (2010-10-08 19:25)
    "na bezrybiu i rak ryba"
  • ~Marek Wyrzykowski Słupsk
    (2010-10-08 19:53)
    Pani Karolina Woźniacki w pełni zasłużyła na dzisiejsze laury.. Niech Pan Radwański odszczeka swoje słowa z przed roku i przyzna sie do fatalnych błędów dotyczących kariery swoich corek. On wie o co chodzi. Brawo Pani Karolino. Gratulacje dla Pani Ojca. Kocham Panią miłością polskiego Kibica. Jestem dumny, iż przyznaje się Pani do swej ojczyzny Przodków. Życzę wszelkich sukcesów. Mój syn Panią uwielbia. Jeęli kiedykolwiek chciałaby Pani spędzić krótkie chwile nad polskim Bałtykiem incognito jestem do dysozycji (okolice Ustki). Uwielbiam Panią i staram się oglądać wszystkie Pani mecze.
    Serdecznie pozdrawiam.
    Marek Wyrzykowski
  • ~pomorzanin
    (2010-10-09 23:04)
    po paznokciach widac ze polskiego pochodzenia
  • ~nsf
    (2010-10-09 23:18)
    I po co te uszczypliwości, jest fajna. W odróżnieniu od ... wielu, w tym ...
  • ~dk
    (2010-10-14 20:43)
    Mieszkam w Danii i wiem, ze Karolina Wozniacka jest tutaj bardzo lubiana i popularna. Stala sie takze wzorem do nasladowania dla wielu nastolatkow obojga plci, ktorzy zaczeli masowo trenowac tenis.
    Z takich Polek i Polakow zagranica mozemy byc naprawde dumni, wiec daruj sobie ''pomorzaninie'' swoje niezbyt adekwatne komentarze...
  • ~hulio
    (2010-10-22 11:40)
    Super dziewunia i nie pęka jak jej coś nie idzie na korcie.
  • ~Maciek
    (2011-01-02 12:57)
    Zycze Karolinie wszystkiego najlepszego,ale obawiam sie ze w 2011 r.straci pozycje nr.1 jej miejsce zajmie Clajsters.
  • ~praktyk 04
    (2010-11-02 19:35)
    wszechstronnie uzdolniona ,zmotywowana do osiagania sukcesow..Jej rodzice sa dla Niej wzorem ale i fundamentem.
  • ~waldemar z berlina
    (2014-01-21 11:02)
    i co takiego zrobila carolina w australien open nic totalne zero po takich przygotowaniach byla kiedys sto procent lepsza i stanela na laurach pieniadze odbily i nic wiecej powinna zmienic trenera bo tato nic wiecej nie pomoze on wogole nie ma talentu jako trener on byl pilkarzem i to wszystko a takim za dobrym to tez nie byl to dlaczego by mial byc dobrym trenerem od tennisa