• ~StJ
    (2010-12-11 10:21)
    Czy nie nalezałoby stworzyć wagi hiperciężkiej dla takich olbrzymów jak Kliczkow??? Walka Adamka z Kliczkowem to walka Dawida z Goliatem!!
  • ~artur malka
    (2010-12-18 14:23)
    sam trenuje boks i wiem czym jest zwyciestwo nad rywlem. w prawdzie nie na taka skale jak góral ale na kilku turniejach byłem. niema nic piękniejszego jak wygrana przez k.o. z teoretyczni leprzym rywalem. pozdrawiam wszystkich stających z gardą w ringu
  • ~kibic boksu
    (2010-12-10 14:57)
    Piekna walka "gorala",juz dawno nie ogladalem takie boksu, ale na Kliczkow musi jeszcze poczekac.
  • ~jagoda
    (2010-12-12 15:46)
    uwielbiam brac udzial
    jako kibic w pojedynkach naszych polskich piesciarzy ! ogladam pojedynki w TV. jestem kobieta i mam 56lat.
  • ~Marla
    (2010-12-12 20:40)
    Ja osobiscie tego nie cierpię i wydaje mi sie obrzydliwe. Ae jak dobrze pomyśleć może i jest w tym cos sexy. Dla mnie to jednak za bardzo hard
  • ~gość
    (2010-12-14 09:21)
    nie sądze żeby nasz Adamek miał jakie kolwiek szanse z Kliczko i każdy kto choć trochę zna się na boksie powie to samo i co on miał ostatnio za rywali jak nie emerytów boksu to jakieś mało znane osobistości ale mam nadzieję że jego sukcesy potrwją troche dłużej niż goloty
  • ~brawoooo
    (2010-12-15 03:34)
    Nie jestem fanem boksu - ale ciesze sie z kazdej wygranej walki ~
    cenie P. Adamka za jego postawe
    i prawy charakter - nie pozwoli sie zmanipulowac , - tak trzymac i zyczymy
    wielu osiagniec i sukcesow ! ! !
  • ~Ewa
    (2011-02-23 11:13)
    Uwielbiam Tomka jestem jego wierną fanką uwielbiam jego walki jak nokałtuje swoich rywali pozdrawiam Tomka jego żonę i dwie córki Roksanę i Weronikę
  • ~patryk sochan tomaszuw lub