• ~do Szypiornisty
    (2012-01-28 03:57)
    Dziadek czy babka? Które było w Auschwitz. Widze ze twój nick powoli ewoluuje. Przyznaj jedno , ******** Ci sie nie? Nick miał sie odnosic bezposrednio do nazwy tak?. Powoli robisz postępy, za rok moze dwa będziesz juz umiał poprawnie napisac nazwe jakze lubianego przez Ciebie sportu. Wielki Inkwizytor
  • ~Szypiornista
    (2012-01-26 12:15)
    Szypiornista
    Lewoskrzydłowy niemieckiej reprezentacji KLEIN bardzo brutalnie zaatakował Polaka LIJEWSKIEGO gdy ten był rozpędzony z piłką i był w pobliżu ich bramki!
    KLEIN brutalnie LIJEWSKIEGO zaatakował z tyłu a z boku również MICHAEL HAASS.KLEIN DOSTAŁ ZA TEN BRUTALNY FAUL NA POLAKU CZERWONA KARTKĘ I ZOSTAŁ WYRZUCONY Z BOISKA !!
    Uległ kontuzji ale sam to sobie na własne życzenie zafundował !!
    Tacy zawodnicy :Klein albo Haass sc hańbili Niemcy i sport , który uprawiali w reprezentacji Niemiec .Nie powinni już nigdy grać w reprezentacji ,gdyż nie szanują swojego zdrowia i swoich konkurentów i to w sportowej rywalizacji!
    Mój Nick jest Szypiornista , nie szczypiornista
  • ~am
    (2012-01-26 08:54)
    to jest pilka reczna hand bala ty tuku
  • ~Nemezis
    (2012-01-26 09:04)
    Autor artykułu nie napisał, że do zderzenia Lijewskiego i Haassa doszło na skutek faulu innego zawodnika Niemiec, który brutalnie popchnął naszego gracza i został ukarany czerwoną kartką.
  • ~olo
    (2012-01-26 10:09)
    Każdy germaniec i szwab który stąpnie na Polską ziemię powinnien nie tylko skręcic nogi ale i kark.
  • ~obłuda NIE ZNA GRANIC
    (2012-01-26 10:48)
    KAŻDY JEST BLIŹNIM - WY PSEUDOCHRZEŚCIJANIE
  • ~allfun
    (2012-01-26 11:01)
    niech podziekuje swojemu "koledze" z reprezentacji.Niemcy przed meczem zapowiadali ze beda walczyc jak swinie (no i zaczalem sie zastanawiac jak walcza swinie) - juz teraz wiem. Szkoda Haassa ale to nie nasz go uszkodzil.
  • ~Angelika
    (2012-01-26 17:16)
    Współczucia ,pewnie to strasznie boli ..
  • ~moher
    (2012-01-26 18:54)
    handbal to brutalna gra...
  • ~Cecylia Wozignój
    (2012-01-26 06:12)
    Makabryczne złamanie nogi to jakiś nowy termin medyczny?