• ~O'grodnick
    (2012-02-16 17:07)
    Ale się wypierze kapusty ...
  • ~Wiesio13-bicz na PiSiory
    (2012-02-16 13:36)
    Rosjanie do wszystkich dyscyplin wystawią tego samego zawodnika. Putina.
    I on zdobędzie wszystkie złote medale.
    Srebrne i brązowe zresztą też!
  • ~Kielczanin
    (2012-02-16 13:58)
    To nie jest zasługa Putina tylko Pawlaka, który w kontrakcie gazowym dalekowzrocznie przewidział zwiększone potrzeby kapitałowe Rosji.
  • ~borsuk
    (2012-02-16 14:53)
    Bardzo mi się podoba, że Rosjanie zamiast na rozwój społeczeństwa wydają gigantyczne pieniądze na takie pierdoły jak olimpiada zimowa w letnim kurorcie czaromorskim. Myślę, że faktycznie (nie oficjalnie) wydane kwoty na organizację przekroczą koszty organizacji wszelkich dotychczasowych olimpiad, nawet pekińskiej. Bardzo dobrze, niech nadal zachwycają się swoim carem Włodzimierzem I.
  • ~victoria
    (2012-02-16 14:57)
    zyczmy sukcesu no i tropikalnej pogody no zimowa olimpiade. w Soczi. Russkiye bednashki.znowu sie osmieszaja...
  • ~niepolak
    (2012-02-16 15:08)
    Polacy to nieudacznicy, szczególnie ci z Warszawy i tamtej strony Polski, co gorsze to oni właśnie rządzą tym żałosnym krajem. Ponadto Polacy są nieskuteczni, proste sprawy ciągną w nieskończoność i zawsze tracą czas na gadanie zamiast działanie. Oj gadać to wy potraficie, im ktoś głupszy i gorzej wykształcony tym większego mądralę zgrywa.
  • ~MM
    (2012-02-16 15:14)
    -revictoria2012-02-16 14:57

    idz do lekarza leczyc swoje kompleksy.
  • ~olimpijczyk
    (2012-02-16 16:04)
    Nie wszyscy wiedza co będzie w Soczi.Nie olimpiada.Igrzyska, igrzyska, igrzyska.
  • ~quaro
    (2012-02-17 01:14)
    Rosja jak zwykle stawia na pokaz najpotęzniejsze, najdroższe, najlepsze na świecie i co z tego nie chciałabym żyć w rosji bo nie lubie kamuflażu
  • ~OBYWATEL RU
    (2012-02-17 06:56)
    Te obiekty sportowe w Rosji nie buduje państwo rosyjskie tylko po prikazu Putina budują OLIGARCHOWIE ROSYJSKIE rozsianie po całym świecie!!!