• ~zgred
    (2012-04-19 11:35)
    To jest moje odkrycie , nie zawacham się powiedzieć Życiowe .
    Pełen szacun dla Pana Radwańskiego że tak pro - polsko ukrztałtował Córki .
    Przeważnie " gwiazdy " sportu szpanują pod PIJAR rządu i oczekiwania władzy.
    N.p. Szczęsnemu do niczego nie jest potrzebny Orzełek na koszulce kadry ,
    wśród piłkarzy nie jest odosobniony , możliwe że i sam p.Smuda tak sądzi .
    Pani Agnieszka Radwańska uczestnicząc z Tatą w obchodach Drugiei Rocznicy
    Tragedii Smoleńskiej dała nam przykład PATRIOTYZMU .
    Nie podlizuje się władzom jest wierna Swoim Przekonanion .
    Pani ISIU dodaje nam pani otuchy i wiary w Człowieka i Wartości .
    Nioech Bóg Błogosławi w pracy nad osiągnięciem dobrych wyników w sporcie .
  • ~ZAPRASZAMY ! ! !
    (2012-04-19 11:50)
    Podobnych do p.Radwańskiej Agnieszki a równie popularnych i o poglądach
    wolnościowych , Zapraszamy dnia 21 04 2012 r. na Pl.Trzech Krzyży do kościoła św.Jakuba na mszę w intencji TV-Trwam po której nastąpi z pod pomnika Witosa , przemarsz pod Pałac Namiestnikowski , w celu zamanifestowania poparcia dla naszej wolnej Telewizji Trwam i Radia Maryja .
    Nigdy , nigdy , nigdy się nie poddać !.
    Życia Wiary nie wolno nam oddać !
  • ~grant
    (2012-04-19 13:42)
    Brawo dla Radwaskich a szczególnie dla pani Agnieszki.Nie ucieka do raju podatkowego z podatkami,chce w Krakowie wybudować korty tenisowe,a co najważniejsze jest patriotką i nie wstydzi się swojej wiary.WIELKI SZACUN!
  • ~M
    (2012-04-19 14:06)
    Koniec świata,zjazd czubków na 21 kwietnia,może ufo ustrzeli tego debila Kaczora
  • ~hania
    (2012-04-19 15:02)
    Isia idzie "na całość" w tenisie! Trzymajmy kciuki za jej sukces. Ula też ciągle rozwija się i życzmy jej sukcesów siostry ( a może większych?). Tata ma przekonania pisowskie, co musimy uszanować. Córki chyba trochę tego się wstydzą. Kto przy zdrowych zmysłach daje wiarę A. Macierewiczowi?! Isia pokazała jednak, że więzy rodzinne są dla niej bardzo ważne.
  • ~adam
    (2012-04-19 15:47)
    Szkoda, że Isia to Pisior!
  • ~re zgred
    (2012-04-25 18:31)
    Nie wiem dlaczego usuneliscie moj tekst?
    To, ze rodzina Radwanskich mieszkala w Niemczech, to chyba kazdy wie, prawda? Internet!
    To, ze Isia i jej siostra trenowaly za pieniadze niemieckiego podatnika, to nieprawda? Czy wy naprawde myslicie, ze ten szczery Polak=katolik= wyborca PISu,ojciec Radwanskich zaplacil te lekcje w wlasnej kieszeni? W zlotowkach?---
    A jesli chodzi o komentarz ZDREDA... facet robi bledy i pieprzy cos o polskosci.
    Wstyd, czy nie?
  • ~fan PISu
    (2012-10-22 17:31)
    PISia jest boska
  • ~anka
    (2012-10-22 17:32)
    hania to typowy leming a Isa ma rację, że jest fanką PISu
  • ~senior
    (2012-04-19 13:15)
    Pytam się dlaczego brrała udział w manifestacji w ciemnych dużych okularacz,kapeluszu naciągniętym na czoło i z szaalikiem zakrywającym część twarzy?