• ~marko
    (2012-09-12 00:29)
    NARÓD OSZUKAŁ A TERAZ ZA NASZĄ KASĘ SIĘ BALUJE!!! TO JEST CHAMSTWO I ŻENADA!!!
  • ~Jas
    (2012-07-07 11:14)
    do U.R
    ona ma wykształcenie, ale on ma KASĘ. Kto kogo wybierał??? Tumanku!!!
  • ~Jaś
    (2012-07-07 11:09)
    To nie jest MAŁŻONKA, ale ŻONA.
    A tuman piszący ten felieton nazwał ją jeszcze partnerką. Dowiedź się kim kto kiedy jest!!!
  • ~alma
    (2012-07-05 08:37)
    zgadzam się z tobą Jagodzianko
  • ~U.R.
    (2012-07-03 10:17)
    do Mario;Pani doktor Smuda jest okulistka wiec ma wyzsze wyksztalcenie
    a nie pustke w glowie jak t mario!
  • ~o
    (2012-07-02 13:01)
    To ten smuda nie jest żonaty?o
  • ~delux
    (2012-07-02 12:58)
    Nieżła...też mi się podoba...
  • ~Rocho
    (2012-07-01 17:18)
    Emerytowi w odpowiedzi. Francuzi mawiają:" Kiedy mówisz o kobiecie pamiętaj,że miałeś matkę". Czy jednak sklerotyczny umysł pana emeryta potrafi to zrozumieć?Widać tu pospolitego chama. I tyle.
  • ~kobieta
    (2012-07-01 14:11)
    Pani Smuda bardzo dobrze się prezentuje podoba mi się
  • ~dd
    (2012-06-30 10:40)
    po owocach ich poznacie smudowie maja dzieci jeżeli nie to na co im taka chata ? ale to dowód na to ze w sporcie nie tylko piłkarze zarabiają dobre pieniądze nie mając wykształcenia jak i w polityce... choćby walesa
  • ~jop
    (2012-06-30 07:58)
    Znowu dziennikarze z przeciętnej kobiety robią gwiazde
  • ~jagodzianka
    (2012-06-29 10:02)
    Przestańcie krytykować Pana Smudę, przecież w ogóle Go nie znacie! Może On być bardzo dobrym partnerem dla swojej przystojnej, inteligentnie wyglądającej, a w dodatku- co takie rzadkie u naszych pań zarówno ze sfery politycznej jak i każdej innej- dobrze ubranej żony. Razem Państwo Smudowie wyglądają na osoby szczęśliwe i dobrze czujące się w swoim towarzystwie. Brawo!
  • ~alma
    (2012-06-23 15:58)
    do iiii tak nie dokończyłaś swego niku po prostu jesteś iiidiotka
  • ~0biektywna
    (2012-06-21 19:36)
    Pani Smuda pasuje do męża jak przyslowiowy kwiatek do kożucha. No ale jego pieniądze " nie śmierdzą" - i tu jest pewnie pies pogrzebany.A może jednak kochają się na zasadzie przeciwności! Widać że Pan Smuda jest przy żonie zrelaksowany i dumny z niej.Bardzo ładna i elegancka kobieta, a do tego wykształcona .Gratuluję Panu Smudzie dobrego gustu. Proszę dbać o tak piękną i wartościową zonę i maksymalnie ją rozpieszczać! Zyskuje Pan przy Niej bardzo wiele!!!
  • ~mario
    (2012-06-21 11:18)
    Może i ładna tylko że w głowie pustka i pęd do kasy.
    Wytrzymać z takim tumanem i gburem to mistrzostwo świata.Ale jak to mówią"pecunia non olet ". Koniec .
  • ~tulipan
    (2012-06-21 11:12)
    Pan Franek i Pani Malgorzata to piekna para .Pani Malgorzata jest bardzo elegancka i gustownie sie ubiera milo patrzec,moja imienniczka.
  • ~polak
    (2012-06-21 08:42)
    pani malgorzata , kobieta z klasa, na luzie. milo patrzec na osobe ktora dba o siebie.
  • ~emeryt
    (2012-06-20 21:05)
    ne porownanie do rozlazlej ropuchy prezydentowej polski jaki rzad taka para prezydencka
  • ~andrzej
    (2012-06-20 19:10)
    Szykowna KOBITkA nie co co. Możed troche starsza od ministry ale rownie szkowna
  • ~iiii
    (2012-06-20 18:19)
    Nie mogę wyjść z podziwu,żeby taka ładna wykształcona kobieta chciała takiego prostaka Smudę? Tylko dla pieniędzy.no bo jak to wytłumaczyć sensownie.Ta pani nie ceni się i ja ją też.

Może zainteresować Cię też: