• ~Podziwiam
    (2012-06-07 22:51)
    Odwazny chlop.
  • ~didi
    (2012-06-14 16:09)
    bardzo ladna i fotogieniczna dziewczyna.Pasuja do siebie,ladnie wyglądaja a innym nic do tego.Jak sie komus nie podoba to niech nie oglada.
  • ~GIGI
    (2012-06-26 07:42)
    NIC SPECJALNEGO NA ŁADNIEJSZĄ GO STAĆ ZOBACZYMY TYLKO SIĘ ROZTYJE TO ZOBACZYMY
  • ~Rychu, Grzechu, Miro i Zbychu
    (2012-06-21 20:40)
    Do ludności tubylczej:
    Jesteśmy tak potężni na tym terenie, że nie musimy się już liczyć z opinią publiczną, kontrolujemy śledczych, wykończyliśmy armię, czyli wszystko nam w tym kraju w sumie wolno do tego stopnia, że nie musimy nawet starannie dbać o pozory, starczy prosty komunikat, że to samobójstwo, mimo że okoliczności wskazują, że to niedorzeczne.
    Macie jakieś zastrzeżenia?
    Prosimy zgłaszać do Prokuratury Apelacyjnej...
    Najlepiej w charakterze świadka koronnego...
    Należy przynieść zmianę bielizny, kapcie i przybory toaletowe...
  • ~555
    (2012-06-20 20:39)
    Brawo p. Robercie, gratuluję gustu. Wybral pan ladną, normalna kobiete, pelna wdzieku, a nie nabzdyczoną i pretensjonalną modelkę, jak wiekszośc kolegów z pana środowiska. Te próżniacze "piekności' potrafia się tylko prężyc przed paparazzi albo wylegiwać na plaży, myślac o kasie, która wyciagaja od swoich chlopców.
  • ~Genitaliusz
    (2012-06-19 20:32)
    Ciekawe czy współżyli ... przed ślubem.
  • ~Hip
    (2012-06-19 18:45)
    Piekna.
  • ~Tomek z Nowego Jorku
    (2012-06-18 03:31)
    Bardzo ladna dziewczyna tylko mu zazdroscic.
  • ~Tomek z Nowego Jorku
    (2012-06-18 03:31)
    Bardzo ladna dziewczyna tylko mu zazdroscic.
  • ~annastasia
    (2012-06-17 17:13)
    Uważać pan Robert musi bo różnie bywa, najlepsze małżeństwo czy narzeczeństwo nieraz się pokłócić moźe ... Ja znam z opowieści, przypadek sprzed lat jak studentka, skorzystała
    z okazji jadąc na uczelnię, na stopa.

    Kierowca, który ją zabrał do samochodu jadąc skręcił w las
    i tam, strasząc ją łyżką do kół, chciał ją zastraszyć, nakłonić do uległości i skrzywdzić ale się naciął, bo nie wiedział, że Ona jest znaną zawodniczką karate ...!

    Skończyło się dla niego, szpetnie bo jak dobrze pamiętam opowieść; złamaniem żebra, obojczyka, uszkodzeniem kręgosłupa, uszkodzeniem podstawy czaszki i zejściem śmiertelnym, tak, że go z tego lasu wywieźli w nylonowym worku...