• ~RC
    (2012-09-07 11:42)
    Czy przy KAZDYM temacie musi byc PROPAGANDA PRO PIS-owska. Ludzie nie macie innych problemow? Przeca Prezesiunio po dojsciu do wladzy dzieki Waszym dzialanio NIC NIE ZROBI ! Wracajac do MERITUM WIELKI SZACUN DLA PARAOLIMPIJCZYKOW!!!
  • ~JA
    (2012-09-07 11:39)
    Brakuje nam tzn. mojej rodzinie , znajomym i współpracownikom relacji z paraolimpiady. A TAK PIĘKNIE WALCZĄ I JAKIE SUKCESY !!! AŻ WSTYD ŻE NIE POKAZUJE NASZA TV
  • ~kjm
    (2012-09-10 12:14)
    Podziwiam jak niektórzy ludzie potrafią upolitycznić każdy aspekt życia.
  • ~Eros na Olimpie
    (2012-09-07 18:12)
    Moim zdaniem wszyscy zawodnicy powinni miec dobre protezy ktore wspaniale maskują ich kalectwo. Dla wielu ludzi ogladanie ułomnych kończyn jest szokiem, kojarzacym sie z wypadkami,tragediami i nieszczęściem. Większosc ludzi nie jest przyzwyczajona do takich widoków i będzie reagować niechetnie. Tylko ludzie zahartowani majacy na codzień kontakt z takimi sprawami mogą być wyluzowani. Patrząc na kalectwo człowiek instynktownie sie obawia ze nadwyreżajac sie jeszcze bardziej sie poranią. Takie są pierwsze skojarzenia i człowiek nie chce patrzyć na to! Z drugiej strony ogladanie paraolimpiady moze byc niesamowite bo ludzie ci czesto uzywaja ponad ludzkich sił, zupełnie czegos innego niz zwykli sportowcy!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2012-09-07 11:17)
    NASZE WSZYSTKIE PROPAGANDOWE MEDIA W POLSCE MYŚLĄ TYLKO JAK
    OGŁUPIAĆ NARÓD JAKI TO NIEDOBRY PIS I PAN J.KACZYŃSKI , DZIEJE TO SIĘ OD DZIESIĘCIU OSTANICH LAT ...
  • ~para nie olimpijczyk
    (2012-09-07 12:10)
    OGŁASZAM każdy paraolimpijczyk powinien po powrocie do domu nie odbierać żadnych gratulacji od matołów z PO. Tylko lizo dupy to zrobią zobaczymy ilu ich jest.
  • ~Ewa
    (2012-09-07 12:08)
    Pozostało nam godnie i szczerze przyjąć Paraolimpijczyków jak wrócą do domu.Może to chociaż w jakimś stopniu im się to wynagrodzi. Wszyscy zasługują na wspaniałe przyjęcie w kraju.
  • ~przez Tuska
    (2012-09-07 12:07)
    ludzie są od tysięcy lat kalecy przez Tuska!!
  • ~TAKA PRAWDA
    (2012-09-07 12:03)
    re ~tylko pytam2012-09-07 11:10
    'herosi'???

    Czy juz zabraklo polskiego slowa???

    TRAGEDIA 'modnych na sile' POmatolow!

    P.S. Czy pamietacie co wam Rej mowil - gesi???
    ---
    ty faktycznie masz "nie po kolei"
    ewentualnie manię prześladowczą.
    ABSMAK mnie dopada jak cię czytam
  • ~Paraolimpiada na TRT3 Spor i na Tunesja 1
    (2012-09-07 12:01)
    .