• ~ROJ
    (2012-09-11 19:06)
    WON SZMACIARZE Z PO!!!
  • ~WOLF
    (2012-09-11 22:56)
    ON TEŻ JEST NIEPEŁNOSPRAWNY BO WITAŁ WAS W ,, BULU ,,
  • ~56
    (2012-09-11 20:37)
    Prawdziwy rzad zegnajacy sportowców paraolimpijskich widzieliśmy gdy ich ''zegnali ''
    A teraz to najwieksze zakamanie i obłuda Komorowskiegi i Tuska było widać na powitaniu
  • ~polka
    (2012-09-11 20:48)
    Nie było ani prezydenta, ani premiera, ani minister sportu, gdy paraolimpijczycy składali ślubowanie przed wyjazdem na igrzyska. Było im przykro, że tak się ich traktuje, był problem z transportem sprzętu, brak jakichkolwiek transmisji w telewizji . A teraz , gdy wrócili z "workiem" medali, to proszę- jest premier i prezydent z żoną. Co za hipokryzja - nie da się na to patrzeć!!
  • ~Obserwator
    (2012-09-11 21:43)
    A przeciez jak sie pojawi na zdjeciach to psuje cala atmosfere!!!. Ludzie nie pokazujcie na zdjeciach. Kiedys zaciemniano Kaczynskiego tak ze byl na zdjeciu a nie bylo go widac. Tu tez mozna to zastosowac.Ibedzie wilk syty i owca cala.
  • ~skoblar
    (2012-09-11 21:46)
    A gdzie ***** byliście gdy wyjeżdzali? Gdzie jest swołocz z Wopronicza?
  • ~kibicka
    (2012-09-11 22:00)
    Po minach paraolimpijczyków widać co myślą " teraz to pocałujcie nas w d...ę ".
    Gdzie byliście jak wyjeżdżaliśmy ?
  • ~kibic
    (2012-09-11 22:01)
    Propaganda,propaganda ,propaganda.
    Nawet pies z kulawa noga ich nie zegnal jak wyjezdzali , i transmisji tez nie bylo, ale jak ludzie sie spisali na 6tke to Komorowski i zona jego i Donek wszyscy ich witaja,mimo to ze kasy dadza im jak kot naplakal i mysla ze beda na nich glosowac,
  • ~kibol
    (2012-09-11 22:53)
    Paraolimpijczycy spotkali się z paraphremierem i parą paraprezydencką .
    Widać kto tu ma parcie na AFISZ .

    '' NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ , GDY NIE poTRAFISZ .''
  • ~PIONEK
    (2012-09-11 20:05)
    REM ROB NAD
    NIE WYSTAPIL, BO JAN KORVIN MIKA NIE OGLOSIL JESZCZE KIEDY I GDZIE SIE MAJA ODBYC TURNIEJE BYDZA SPORTOWEGO I SZACHOW.
    CZEKAM NA SZCZEGOLY.
    LISTA UCZESTNIKOW JEST DLUGA, BENDA STARTOWAC W OBU KONKU=RENCJACH, WIEC SELEKCJA BEDZE BARDZO WNIKLIWA ZEBY WYELIMINOWAC TYCH CO NIE SPELNIAJA WARUNKOW ILORAZU
    POZDROWIENIA