• ~Tade
    (2012-12-11 12:32)
    O Justynie Kowalczyk nie powinni pisać. Jej rywalki to są dopiero napakowane. Wszystkie rekordowe "astmatyczki" powinny być wycofane z zawodów, aż do szczęśliwego "wyleczenia".
  • ~Nosferatek
    (2012-12-10 10:11)
    "w jej organizmie wykryto obecność zakazanego niedozwolonych substancji" - pytanie: Co ma w organiźmie redaktorzyna bredzący w ten sposłob?
  • ~DOKTOR MUREK
    (2012-12-10 10:36)
    najśmieszniejszy z tego całego towarzystwa jest pisiak minister Lipiec
  • ~kibic
    (2012-12-10 11:09)
    Jakieś chyba nieporozumienie. Świadomie raczej nic by nie brał.
  • ~kibic2
    (2012-12-10 11:23)
    Moim zdaniem, jeśli Kliczko by wygrał przed czasem, żadnej sprawy dopingu by nie było. Ukrainiec rządzi tym biznesem, ale chyba nie zawsze fair-play.
  • ~Maj
    (2012-12-10 12:07)
    Wy to lubicie dowalać ludziom! Jak to dziennikarstwo upadło! To była kiedyś dobra gazeta!
  • ~arrmes
    (2012-12-10 13:08)
    Poziom tej gazety już dawno spadł poniżej najgorszych tabloidów.Większość artykułów to ulubione taplanie się w błocie.
  • ~moherka
    (2012-12-10 17:37)
    Kocham "sportowca" Wacha!
    Mozna ta walke powtorzyc? Bez dopingu?
    Ale bez idiotki zony, budzacej dziecko o polnocy?
  • ~janusz
    (2012-12-11 00:03)
    a u mnie w1980r.też wykryto niedozwolone środki,przepraszam-substancje,ale to było na imieninach u cioci.Wiem,stare dzieje ale skoro piszecie o 2005r...
  • ~KIBIC
    (2013-01-19 12:18)
    Ludzie ludziska czysty sport skończył się w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia gdy zaczęto stosować "wspomaganie farmakologiczne" od tamtego czasu rywalizacja sportowa jest w pozbyciu się na czas syfu z organizmu żeby kontrola nie wykryła a nie na arenach. To co wychodzi na jaw i czego dowiadujemy się z gazet to wierzchołek góry lodowej o której nikt oficjalnie nie chce mówić, ale każdy sportowiec jeśli chce się liczyć w rywalizacji musi w obecnych czasach wspomagać się bo bez tego pozostaje mu podawanie ręczników na zawodach a nie uczestniczenie w nich !!!