• ~Śledź
    (2013-02-11 14:12)
    B Z D U R A
    - ranking na 22 podstronach ! ! ! A ty głupku klikaj.
    W d...e to mam
  • ~Ola
    (2013-02-11 14:16)
    pytam za co płacą lino-skoczkowi małyszowi chyba że za POparcie partii tuska , za co płacą piłkarzynom NIE-szczesnemu , bileciarzowi błaszczykowskiemu , lewandowskiemu i piszczkowi
  • ~Adam
    (2013-02-11 15:08)
    Mistrzyni Justyna Kowalczyk na 19 miejsce.a przed nią cała chmara przeciętnych kopaczo-biegaczy naszych piłkarzy. Niestety taki mamy sport.
  • ~redaktor kalosz
    (2013-02-11 15:13)
    @~Śledź

    Teoretycznie masz rację, ale za te kliki płacą firmy reklamujące się na banerkach, a nie Ty. Więc ty, poza odrobiną czasu nic nie tracisz.
  • ~Jan
    (2013-02-11 16:03)
    Re "Śledz" Ty musisz być wybitnie niewychowanym debilem, by tak pisać o innych. Pewnie masz wrodzoną wadę mózgu. Dlatego będę modlił się o twoje zdrowie, chłopcze.
  • ~XYZ
    (2013-02-11 16:20)
    Podziwiam głowę do interesów, jaką ma Adam Małysz. Myślałem, że Pan Adam ściga się teraz głównie dla satysfakcji i jeszcze dokłada do tego interesu, a tu okazuje się , że teraz zarabia więcej, niż w skokach. Brawo.
  • ~pol anka
    (2013-02-11 17:38)
    najlepiej zarabiający piłkarze, wielokrotni mistrzowie świata, mistrzowie olimpijscy, zdobywcy nagród przed rozegraniem zawodów, zdobywcy najlepszych miejsc stojących na waznych imprezach sportowych. A wszystko dlatego, że mieli trudne dzieciństwo po górę, koło budki z piwem itd. itp. Chwała im i miłość kibiców nieustająca
  • ~jana
    (2013-02-12 08:56)
    JAK WYGLĄDAJĄ WYNIKI W futbolu widzimy w tv, słabe to takie,czasem wstydzimy się tego jak grają . A tu proszę dwunastu w dwudziestce to piłkarze biorący kupę kasy. Dziwi mnie to za co , za jakie osiągnięcia?Zal mi ciężko harującej Justyny.
  • ~XYZ
    (2013-02-12 10:19)
    Naszym piłkarzom, którzy są w pierwszej dwudziestce płacą kluby zagraniczne. Ich sprawa.Jest to dużo w porównaniu z naszymi zarobkami lub zarobkami piłkarzy w naszych ligach. Natomiast jest to mało w porównaniu z zarobkami innych zagranicznych piłkarzy. Nie wiem, czy któryś z naszych piłkarzy jest w setce najlepiej zarabiających piłkarzy Europy ? Messi zarabia więcej, niż nasza cała dwudziestka łącznie. Nie ma co zazdrościć sportowcom, tylko samemu wziąć się za uprawianie sportu i pokazać, że można zarobić więcej.
  • ~syfiarz
    (2013-02-12 16:04)
    ciekawe czy gortat przeczytał ze dwie książki w zyciu? taki bykol, pewnie stopy ma 58 cm małego pyrdka. buhahahahah!!!