• ~t.t.
    (2013-06-23 07:19)
    oj - oj- jakie przedstawienie ?
  • ~jagodzianka
    (2013-06-24 07:51)
    Piękna dziewczyna w absolutnie wyjątkowo pięknej kreacji. Brawo. To się rzadko zdarza na świecie, a jeszcze rzadziej w tym kraju.

    Moje gratulacje i życzenia szczęścia dla młodej, pięknej pary!
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-06-25 10:50)
    @ do SBoczenca z godz. 08:45

    Misiu, duzo POszczekujesz , ale nie na temat.
    DLACZEGO nie odPOwiadasz na POstawione pytania?, DLACZEGO ??, DLACZEGO nas nie kochacze... :)))
    Ty SBoku i Zaprzancu, Dywersancie antyPOlski, dobrze bys sie zasluzyl OJCZYZNIE, gdybys sie - nie nalegam - ale w najblizszym czasie POwiesil. :))
    No..., to wkoncu ile znasz obcych jezykow??, tyle co Twoj Rudy Fudz i jego Koles KomorRUSKI ??
    :)))))))))))
    Ty i cala ta Zgraja POskomuszych TWarzyszy , to HANBA naszej Najukochanszej Polski.
  • ~do zaprzanca z Norwegii
    (2013-06-25 10:11)
    Co to za menda tutaj sieje nienawisc, siedz sobie w tej fajnej Norwegii, licz korony tylko przestan sie tytulowac polakiem z Norwegii bo nim juz nie jestes!!!
  • ~do:Polak z Norwegii
    (2013-06-25 08:45)
    Od dawna znam juz twoj poziom "akademicki".
    Pczytaj sobie swoje wlasne posty- sloma wylazi ci gumowcow.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-06-24 21:12)
    do: Misia z 20:21
    Misiu, nie zaskoczyles mnie Twoim koMOntarzem, to jest Wasz TWarzysze POziom.
    :)))
  • ~do.Polak z Norwegii
    (2013-06-24 20:21)
    PISuarskie goowno!
  • ~lewy
    (2013-06-23 22:58)
    ★★★ JEDYNE W INTERNECIE zdjęcia + film z wesela i ślubu Roberta Lewandowskiego. 148 zdjęć + dwa filmy http://fileskeep.com/oSCatNXecu ★★★
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-06-24 12:38)
    @ 21:53
    @22:24
    Ty Kanalio POczeta odbytem ze SBoczenca i POsovieckiej K.oo.rwy. Ty mi chcesz POwiedziec, ze masz wlasna firme ? Misiu, Ty masz tylko swojego, niemytego, smierdzacego Dydka miedzy nogami .
    Ktos kto ma wlasna, nawet mala firme, NIGDY nie bedzie obecny na forach, bo zwyczajnie osoba prowadzaca firme nie ma czasu na to.
    Gdybys wiedzial Misiu, ze Norwegia placi podwojna Kasiorke co brd, to bys sie nie POdniecal 26 000 tys. zl., bo NORMALNE tu, w zawodach akademickich.
    Teraz sie dowiedziales, ze pracuje w zawdzie akademickim.:))
    ILE ZNASZ JEZYKOW OBCYCH POza Jezykiem Ojczystym i ruskim belkotem, jezeli rzekomo prowadzisz swoja firme ??
    W zaufaniu, POwiem Ci, ze gdy sluchalem ruskiego belkotu, to czulem sie tak, jakby ktos mi PO uszach rzucal g.o.w.nem.
    To trzymaj sie dalej swojego Rudego fodza...
    POcalowales go juz w jego... ???:))))))
    PS:
    Do CENZORA: Ponownie dalem Ci platny Kabareciarzu troche zajecia
  • ~czesiek
    (2013-06-24 00:14)
    Brawo lewy jesteś wspaniały TY , Ślub Twój , oraz wybrana przez Ciebie Żona . Jest to gest na skalę światową . Twój wyczyn piłkarski i cel w życiu został ośiągnięty . Nic do ukrycia . Wszystkiego dobrego na nowej drodze . czesiek z pruszkowa .