Występujący w Nottingham Forest Radosław Majewski zdobył bramkę i zanotował asystę w meczu drugiej ligi angielskiej przeciwko West Bromwich Albion (3:1).

Gol Polaka, który grał do 78. minuty, mógłby stanowić ozdobę każdego spotkania - po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zamykający akcję Majewski uderzeniem z woleja lewą nogą umieścił piłkę pod poprzeczką bramki strzeżonej przez Scotta Carsona.

p

W pierwszej połowie, po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego gola dla gości uzyskał Dexter Blackstock. Była to piąta asysta pomocnika Polonii Warszawa, który do końca tego sezonu jest wypożyczony do beniaminka Championship.

Klub z Nottingham wyrażał już wcześniej zainteresowanie transferem definitywnym (za 1,5 mln funtów) 23-letniego reprezentanta Polski, który jedną bramkę zdobył również w rozgrywkach o Puchar Ligi.

Po tym zwycięstwie Forest awansowali na drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Newcastle United.