Faszyści walczyli na warszawskim Torwarze

Faszystowskie i rasistowskie hasła na ciałach dwóch Finów biorących udział w 15. Konfrontacji Sztuk Walki zostały zakryte koszulkami. W ten sposób organizatorzy gali MMA na warszawskim Torwarze chcieli uniknąć skandalu.

wróć do artykułu
 • ~mma fan
  (2011-03-21 18:26)
  "Krew i Honor" to jedna z największych organizacji terrorystycznych na świecie jakos nie slyszalem o zamachach tej organizacji nigdy w zyciu wiec chyba przesadzono z tym okresleniem najwieksza oraz terrorystyczna
 • ~stalker
  (2011-03-21 17:36)
  "Krew i Honor" to jedna z największych organizacji terrorystycznych na świecie..." Buhahahahahahahahaha !!!

  A jeszcze niedawno "Gazecina Wymiotna" twierdziła, że to Al Kaida jest największą organizacją terrorystyczną i największym zagrożeniem dla świata, dzisiaj jednak Al Kaida współpracuje w Libii z NATO.

  Żydo-amerykański spisek jest już widoczny gołym okiem.
 • ~BUL NADZIEJI
  (2011-03-21 17:37)
  Już ich lubię
 • ~polak
  (2011-07-24 23:27)
  i wpuszczają takich ludzi do Polski, powiniem iść za to do więzienia, nie ma tolerancji dla nietolerancji. Szerzenie tej chorej idei szczególnie w Polsce powinno być zakazane prawnie a nie w warszawie legalnie pod pomnikiem dmochola sobie hajlują to jesk wstyd
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.