Tym razem 33-letni Polak nie miał okazji popisać się umiejętnościami strzeleckimi (jest tzw. kopaczem i uderza z dalekich odległości, każde punktowane jest za 3; przed tygodniem miał ich sześć i ustanowił rekord klubowy). W spotkaniu z "Delfinami" punkty uzyskał jedynie z podwyższeń po przyłożeniach kolegów.

Po trzech kwartach gospodarze prowadzili 34:0, zespół z Oakland punktował tylko w ostatniej odsłonie.

Raiders przegrali w Miami i przerwali passę trzech zwycięstw z rzędu. Z bilansem gier 7-5 są nadal liderem tabeli American Football Conference West, ex aequo z Denver Broncos (7-5).

Sezon zasadniczy w lidze NFL potrwa do 1 stycznia 2012 roku. Później zaplanowana jest faza play off z wielkim finałem o Super Bowl, zaplanowanym na niedzielę 5 lutego.