Putin wygwizdany w Moskwie na gali MMA

| Aktualizacja:

Premier Rosji Władimir Putin, który w niedzielę przyjechał do Hali Olimpijskiej w Moskwie, aby obejrzeć pojedynek w mieszanych sztukach walki (MMA) między Fiodorem Jemieljanienką (Rosja) i Jeffem Monsonem (USA), został wygwizdany przez kibiców sportowych.

wróć do artykułu
  • ~pisior
    (2011-11-24 09:50)
    Tam na pewno był Jarek i doprowadził do polityki nienawiści /wg PO / .Hahahaha
  • ~qqq
    (2011-11-21 09:25)
    Czyli i on już ma Tolę.
  • ~DONALD DYZMA z MATOŁ - LANDII
    (2011-11-21 08:50)
    ~GOŚĆ2011-11-21 06:49

    FAKTYCZNIE

    MA SPORO Z MAŁPY
  • ~GOŚĆ
    (2011-11-21 06:49)
    bryyyy jaki on podobny do goryla
  • ~misiek
    (2011-11-21 06:06)
    ,takiego Putina potrzebujemy w Polsce
  • ~vp
    (2011-11-21 05:13)
    Premier Rosji gratuluje zwycięzcom ,nasi politycy zaś chodzą do kryminałów i oferują pomoc prawną kryminalistom i przestępcom ,byle tylko być pokazanym w mediach.Wczoraj taka jedna występowała w programie "młodzież kontra"Ciekaw jestem czy zmieniła poglądy ,czy młodzież potraktowała jak znajomych z kryminału,których niedawno wspierała i wspomagała autorytetem Psycholi i Sadystów.
  • ~JAK ON SIE
    (2011-11-21 03:11)
    WEZNIE ZA TYCH KIBOLI TO WSZYSTKIM ZEBY POWYRYWA.
  • ~LAS
    (2011-11-21 01:08)
    Zazdroszczę premierowi Putinowi. Urodził się jako biedak, a teraz jest najbogatszym politykiem na świecie z fortuną przekraczającą 40 miliardów dolarów. Raz jest premierem, drugi raz prezydentem Rosji. Uprawia różne sporty, uwodzi kobiety, bije żonę. Jak trzeba to kogoś wyśle na drugi świat. I tak mu życie upływa przyjemnie i beztrosko...
  • ~tawarisz_z_PO
    (2011-11-20 22:50)
    U nas w Polsze my toże mamy takowo putina tolko on rudyj ale wypudrowanyj i wybotoskowanyj kak ten tawarisz z ZSRR.
  • ~do:jj1
    (2011-11-20 22:44)
    jj1, Putin wybotoksowany i wypudrowany, a nasz Tusk z niego bierze przykład i na zaprzysiężenie poszedł do BK też wyPOmadowany. A obaj naśladują "boskiego" Berlusconiego.
  • ~mixer
    (2011-11-20 22:41)
    to kibice z Polski i pisowscy zadymiarze
  • ~tuńczyk
    (2011-11-20 22:15)
    Widziałem że mieli szaliki Legi (był tam też Staruch). Kaczyński sponsorował
    wyjazd i kazał głośno buczeć.
  • ~olo
    (2011-11-20 22:10)
    Putin i Tusk maja wspólne cechy, wszedzie gdzie sie pokaża to ich wygwizduja a wybory wygrywają, jak to jest ? a może to zasługa mediów albo tych co głosy liczą a nie tych co głosują?
  • ~wiesio 13 popapraniec
    (2011-11-20 22:10)
    Kaczyński rzucał kamieniami w Warszawie a teraz w przebraniu buczał i gwizdał na Putina.Takie słowa słyszałem na konferencji prasowej Tuska.
  • ~..
    (2011-11-20 21:55)
    TO PEWNIE CI KIBOLE WSPIERANI PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO.
  • ~cyryl
    (2011-11-20 21:44)
    w takie bagnooo ze do tychczas przywozicie do nas swoje katjusze zeby obslugiwaly nas za dyche pod kazdym drorcem hehe moralnie nie wygracie z nami wy zacofani ********
  • ~cyryl
    (2011-11-20 21:36)
    acha i jeszcze cosik panie synu premiera putina, nie lekaj i gowori atczisjeskim jazykom pa ruski a njet tym przepieknym jezykiem co sie zowie polski
  • ~SZPONCENZOR
    (2011-11-20 21:11)
    heheehehehe CCCPENZURA DIEŁAT HEHEEHEEHHE,,,
  • ~cyryl
    (2011-11-20 21:08)
    co, zaswedzalo ty putinophilny aparatczyku co? zycze wam jeszcze sto lat tego wielkiego wodza za piec kopiejek, judoka, spiewaka i kowboja - osmiesza rosjan na calym swiecie zamiast zadzic. Dlaczego wam go zycze? poprostu my w polsce za 10 lat bedziemy sie porownywali z najbogatszymi panstwami a wy bedziecie jak zwykle wpiepszali z biedy jakies wasze wazywa z daczy. niech zyje dyktator putin!! hehe on wam jeszcze da... BIEDE
  • ~Death.fm
    (2011-11-20 21:00)
    Z całym szacunkiem ..., ale ostatnio widziałem Włodzimierza Putina jako dentystę na jakimś zadupiu Wszechrosjii. Czy aby Prezydent nie przeholował z wizerunkiem ???.