• ~CHOPIN
    (2012-11-11 10:35)
    WACH TO NIE ZADEN "VIKING" TYLKO "UNTERMENSCH" !!!
  • ~little tadek
    (2012-11-12 10:05)
    ~hengaj2012-11-12 08:37
    "Zrób Pan doktorat z psychologii,może zaczniesz robić głową a potem dopiero
    z wytatuowanych pięści."
    "...bardziej inteligentniejszy..."
    Bardziej inteligentniejszego od autora to ja jeszcze nigdy nie czytalem.
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-12 15:03)
    PANIE WACH WYSTEPUJE PAN JAK SKROMNY CZLOWIEK MASZYNERII GLOBALISTOW TO NAPRAWDE KOPIE
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-12 14:56)
    TO NIE WALKA TO PODSTAWIONY PIONEK DO WYGRYWANIA DLA KLICZKO JAK ZAWSZE TO CHODZI O MILIARDY ZAKLADOW KLICZKO WCY MAJA ZAPEDY POLITYCZNE ALA ABRA C HAM OWICZOW ALA RAZ PUTIN 20 GLOBALISTOW STRATEGIA ABSOLUTNA
  • ~Kibic
    (2012-11-12 14:33)
    Na szczescie oprocz platnych slugusow jest tez inteligentny, polski komentarz (adelaide). Wach mial Kliczke "na widelcu" na poczatku pojedynku.Niestety zabraklo kilku sekund.Uratowal go gong.Ale tych zdjec nie widze u platnych slugusow. Mech ogladalem w obcej telewizji, bo tzw polska nie jest dla Polakow.Za wszystko trzeba kilka razy placic dla platnych slugusow.Oni wycisna nas jak cytryne.Takie sa skutki postepowania mlodych ,wyksztalconych do zmywania garow obcym z tytulem doktora).
  • ~Kliczko ma pseudonim DOKTOR MŁOT
    (2012-11-13 10:56)
    To Tyle.
  • ~Jan Bohynski
    (2012-11-12 11:01)
    Ludzie ! Miejcie litosc. Wach dal z siebie wszystko. Jednak - wszystko - Wacha, to za malo na Kliczke. W boksie wbrew pozorom, liczy sie inteligencja, a tej Wachowi Bozia nie dala. Kiczkczko ja zdobyl, uczac sie. To tyle. JB.
  • ~Jan Bohynski
    (2012-11-12 10:44)
    Stary rupiec - Sylwek - robi sobie reklame podczepiajac sie do Kliczki. Zenada, albo nawet - zenua - JB.
  • ~adelaide
    (2012-11-12 10:04)
    A i najważniejsze, przecie Wach ma ponad 2 metrowy zasięg rąk; musi się nauczyć prostych ciosów, podwójne, potrójne lewe proste, ta lewa ma kłuc jak lanca, zatrzymywać przeciwnika ... a u niegto te lewe jakies takie, niemrawe, to musi chodzic rączka jak na sprężynie ...!
  • ~ewa koby
    (2012-11-12 16:08)
    panie wach przepraszam ze pan przepraszal
  • ~adelaide
    (2012-11-12 10:01)
    Czy to ukraińska gazeta jest ? , że taki chamski tytuł? !!!

    Mariusz walczył najlepiej, że wszystkich Polaków,którzy dotychczas walczyli z Kliczką ...; wytrwał do końca, poobijał nawet trochę Ukraińca jak dawno już nikt tego nie uczynił !

    Wach, ma warunki fizyczne, ma czym uderzyć, ma serce do walki i wytrzymałość; na wielu to wystarczy ale na Kliczków musi poprawić kondycję, musi mieć większy repertuar ciosów, brakowało mi haków, podbródkowych, więcej ciosów na tułów i jakichś przemyślanych "sekretnych", sposobów, kombinacji, planu konkretnie na Kliczkę ...

    Gdyby w 5 rundzie Polak zachował zimną krew to po trafieniu Ukraińca, miał czas na wykończenie go, trzeba byi jednego celnego ciosu i byłoby po walce.

    Kliczki to nie tylko mocne chłopy ale mistrzowie, walcza na zimno, maja duże doświadczenie, technikę, wiedza jak oszczędzać siły, walczyc ekonomicznie, jak demontować, rozbijac przeciwnika, oni robia show, sa nie tylko aktorami ale i reżyserami tegon show ...!

    Ale wszystko przed Mariuszem, poprawi technikę, kondycję, pracę nóg, myślenie, repertuar ciosów, wytrenuje kilka sztuczek ..., tak na takich Kliczków dużo jeszcze musi poprawić ale moim zdaniem da radę!

    Oberwał ale tanio skóry nie sprzedał, teraz od trenerów zależy aby to doświadczenie zaprocentowało!

    Chwała Mariuszowi i powodzenia! A autor tego artykułu powinien dostać w papę, choćby za sam tytuł ...!
  • ~hengaj
    (2012-11-12 08:37)
    Panie Wach!
    Zrób Pan doktorat z psychologii,może zaczniesz robić głową a potem dopiero
    z wytatuowanych pięści.Szkoda, że dużo pięściarzy włacznie zJerzym Kulejem
    odeszło z tego świata,może oni Pana by przekonali,że w boksie potrzebne jest
    myślenie a nie tylko pięści.Bardzo cieszę się,że wygrał bokser bardziej inte-
    gentniejszy od Pana.Podziwiam sportowców skromnych i skutecznych.Przyda
    się Panu ta nauczka,zechciej tylko z niej wyciągnąć odpowiednie dla siebie
    wnioski.Tyle słów na dzień dzisiejszy.Amen!
  • ~jerzy k .
    (2012-11-12 06:22)
    On nie Wach tylko WAŁACH
  • ~biedak5
    (2012-11-11 22:04)
    Witam na Kliczków widze tylko Dewida Cheya.
  • ~DinX
    (2012-11-11 21:34)
    U Kliczków podoba mi się to - że są perfekcyjnymi pięściarzami, mają piękne, harmonijne budowy, nie szpecą sobie skóry bohomazami z pierdla i leją te wszystkie wytatuowane małpy.
  • ~Krzysztof G.
    (2012-11-11 20:03)
    Wach to fajny bokser ale mu brakowało jednego:PODKOWY CHARLIE CZAPLINA
  • ~pantofel
    (2012-11-12 15:31)
    Niech do walki z Kliczką dopuszczona zostanie moja żona.Kliczko nie ma najmniejszych szans.
  • ~fghfd
    (2012-11-12 20:03)
    Kliczko bardziej obity był po jednej akcji Wacha, niż Wach po obijaniu przez Kliczkę w kilku rundach. Pytanie nasuwa się samo: Ile rund takiego obijania przez Wacha wytrzymałby Kliczko? Sądząc po akcji w rundzie 5. wg. mnie duuużo mniej.
  • ~sekwens
    (2012-11-11 19:41)
    PRYMITYW ,PROSTAK i CHAM , dostal po ryju tak jak sie mu nalezalo i tak jak bylo do przewidzenia, a reszta PROSTAKOW i takich samych CHAMOW , niech zamknie ryj, bo spotka was to samo, bando PROSTAKOW
    wracac na wies do swin
  • ~Wallory
    (2012-11-16 20:58)
    Obaj Kliczkowie są znakomitymi bokserami,dla których boks jest pewnego rodzaju sztuką walki. Boksują inteligentnie,to znaczy dla zwycięstwa i satysfakcji,a nie dla zniszczenia za wszelką cenę przeciwnika;stossują zasadę "lewego prostego",z czym nie radził sobie Wach.To słynny trener feliks Stamm uczył kiedyś polskich bokserów takiego sposobu boksowania,to była tzw. Polska szkola boksu. Wach ma warunki fizyczne,musi nadal podnosić swoje kwalifikacje.