• ~amator
    (2012-11-11 15:01)
    Wach ma potencjał,ale bokser z jedną ręką jest jak jednoręki bandyta, Przy takim zasięgu ramion nie mieć lewej prostej to jak nie boksować tylko dać się lać,myślę że sam Wach i trener poruszą mózgami. Kliczko wielka klasa.
  • ~FF
    (2012-11-18 11:26)
    Kliczko to doskonały bokser i sympatyczny facet . Wach to Wach. Kompromitacja.
  • ~lukas
    (2012-11-11 14:52)
    Wach i tak prezentował się korzystniej niż Adamek czy Heye
  • ~zbigniew jan
    (2012-11-11 14:51)
    w piatej rundzie, sam kliczko przyznal ze mocno oberwal i chwilowo byl poza "ringem" i to bylo tylko jeden cios pana mariusza, drugi i bylo by po walce, wach to bedzie bokser swiatowej klasy, potrzebu8je szybkosci i doswiadczenia...
  • ~"Niemiec?" z polskim paszportem
    (2012-11-11 13:31)
    Na tej stronie widać naocznie ilu jest wrogów nas Polaków.Maja używanie..Walcie swego konia, a to i tak nie umniejszy walorów polskiego sportowca.Lejcie wodę niemiaszki , i spod znaku tryzuba.Piszcie sobie ale rzeczywistości nie zaklepiecie tym swoim rynsztokowym pisaniem.
  • ~Apoloniusz S.
    (2012-11-11 12:08)
    Żenujący poziom walki gdzie Wach służy jako worek treningowy do Kliczki ! Wach nigdy nie będzie bokserem bo zaraz widać że nie ma predyspozycji i umiejetności potrzebnych aby być bokserem ! Prawdopodobnie tatuś Wacha poprosił ekipę Kliczki aby nie nokautowali syna bo widać było wyraznie jak Kliczko nie uderzał mocno a jedynie bawił się z Wachem jak kot z myszką !!!
  • ~Mk
    (2012-11-11 13:26)
    Punktacja mowi wszystko (2 x 120 :107 !) - to tak jak w p.n. 20:0 ! Ale "worek treningowy made in Poland", I klasa.

    Kazdy (lacznie z Kliczka - i ze mna !), gdyby dostal polowe tych ciosow nawet tylko z pierwszych 3 rund, dawno bylby " na lonie Abrahama". Wytrzymalosc to
    j e d y n a jego zaleta. Chociaz box, to loteria, w 5-tej rundzie "szczescie bylo blisko", ale tylko "szczesie", nie umiejetnosci (!)
  • ~korsarz
    (2012-11-11 13:19)
    To, że ktoś jest duży, ciężki i silny to nie znaczy, że może być bokserem. W boksie trzeba jeszcze mieć rozum sprawny.
  • ~Hmmm, interesting
    (2012-11-11 12:59)
    "Kliczko "lał" Wacha" / "Kliczko konia walil" ?
  • ~ja
    (2012-11-11 13:13)
    Ale radochę mają niemiaszki z dziennika :(
  • ~POmatolski debil
    (2012-11-11 12:22)
    Lać to potrafią dziennikarze ale wodę .
  • ~lll
    (2012-11-11 15:59)
    Słaby ten Wach. Po ptokach.
  • ~fryzjer
    (2012-11-11 12:13)
    Polak potrafi, ha ha ha ha ha ha...
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-01-06 17:16)
    Cetniej bym zobaczyl, jak Putinek dyma Rudego Gogusia i SB-oczonych POmatolow.

Może zainteresować Cię też: