• ~@antykler
    (2014-11-04 05:20)
    Antykler czyli PARCH !!!
    Nie kryj sie szczurze, wiemy ze niesiol takich lubi...on tez cham.
  • ~Resocjalizacja szpilki
    (2014-11-04 05:16)
    Adamek kontra kryminalista ( PO mlotek).
    Ano bedzie resocjalizacja kryminalisty bo wiezienie juz bylo.

    A proPOs : Michalczewski to AUTORYTET PO !!!
  • ~antykler
    (2014-10-06 17:31)
    Szpila daj temu cieniasowi cykorowi wycisk
  • ~adelaide
    (2014-09-22 23:48)
    . Dariusz Michalczewski, był, kiedyś dobrym bokserem i niech lepiej wypowiada się, szczególnie, publicznie, o tym, na czym się naprawdę zna, czyli np. o boksie, bo naprawdę litość brała, gdy słuchałam jego dyskursu, w programie red. Lisa.

    Wypowiedzi byłego, znamienitego, boksera, pana Dariusza Michalczewskiego, w tym programie, były żałosne a poziom jego argumentacji i samego prowadzenia dyskursu, nie dorównywał poziomowi, nie jednego przedszkolaka.

    Było mi strasznie, żal, pana Dariusza Michalczewskiego, byłego, znamienitego boksera,
    i kolejny raz, przekonałam się, że boks, to straszny, strasznie ciężki zawód, często niestety, szpetnie, okaleczający bokserów.

    To zawód, który często pozostawia na nich, na psychice byłych bokserów, nawet tych znamienitych, straszne piętno, na całe życie, gorsze i straszniejsze w skutkach, niż niejedna choroba zawodowa, jak np. pylica u hutników czy górników, etc. bo, straszliwie niszczy, kaleczy, ich umysł.

    Nieporadność , kalectwo umysłowe, brak zdolności jakiejkolwiek, merytorycznej argumentacji, czy najmniejszej choćby umiejętności prowadzenia dyskursu, z szacunkiem dla adwersarza, tak porażajace, tak rażące, całkowicie eliminuje, pana Dariusza Michalczewskiego, jako posła, albowiem, na tej funkcji, jest nie do zaakceptowania.
  • ~ech
    (2014-09-11 08:35)
    jedno jest pewne, wygra Putin
  • ~gp
    (2014-09-11 03:23)
    szpilka to dupek i prostak...
  • ~Polon
    (2014-09-11 00:35)
    Mam nadzieje, ze Adamek wygra.

    Mam dla niego duzy szacunek.
  • ~fiku miku
    (2014-09-10 20:38)
    Adamek zrobi mu w trzy minuty nowy przedziałek w d... :)
  • ~krzyhoo1
    (2014-09-10 07:38)
    Stawiam na Adamka, albo nie znam sie na boksie
  • ~mistrz
    (2014-09-10 07:23)
    Panie Adamek -pan walczysz???
  • ~Hela
    (2014-09-10 00:29)
    Lubię gdy dwóch facetów obija sobie twarzyczki, mam wtedy dreszcze.
    A jak który z nich walnie drugiego tak, że ten przestaje widzieć świat to przez 2 dni chodzę podjerana.
  • ~wrog
    (2014-09-09 16:17)
    to jego praca chce jak najwięcej!!! popieram i nie mieszając polityki stawiam na Adamka jestem pewny że rozwali tego jak on ma?
  • ~Bartłomiej
    (2014-09-09 14:46)
    Ciekawe czy poj...b Adamek znowu będzie miał wejście z wielkim różańcem na szyji jakby miał obalać "Teorię o pochodzeniu gatunków" Darwina i wprowadzać "Kreacjonizm" na ring.
  • ~gość
    (2014-09-09 14:42)
    BOKS JUŻ NIE TAKI POPULARNY jak 20 lat temu .Jest widowiskowe MMA w oksygenie .ADAMEK TO PRZESTĘPCA ! który na podwójnym gazie w Ohio i New Yersey jeździł autem .Co on sobie myśli ? za kogo się uważa ? Od Wacha dostałby i kucnął , od Zimocha dostałby i kucną a on chce kasę jakby walczyć miał z mistrzem świata a nie z cienkim Szpilką co w ostatniej walce dostał bencki. Gdzie Adamek słyszał żeby za walki z takimi zawodnikami tak dzisiaj płacili na świecie.Chyba w reklamach proszku do prania tylko.
  • ~robson
    (2014-09-09 13:46)
    no to ten Adamek ale matrrialista ,aby KASA. Tak chcł walczyć o miejsce w EP . Szpilka a Ustaw Go w NARORZNIKU w pozycji KLĘCZĄCEJ bez OBRAZKA. Góralu Mi Tobie nie ŻAL .GLEBA DELIKATNA cię CZEKA.
  • ~MANNEKEN PIS to preziopisiu w kacji
    (2014-09-09 12:56)
    No to ile płaci Adamkowi preziopisiu (tzn. prezio partii o nazwie pis), jeżeli Adamek za małe pieniądze wcale się nie rusza z narożnika ?
  • ~gosc
    (2014-09-09 12:56)
    dwoch debili
  • ~Piotr
    (2014-09-09 12:48)
    Szpilka, trzymamy za Ciebie. Ten katoidiota musi miec nauczke
  • ~Jorge
    (2014-09-09 12:46)
    Adamek katoboxer wyrafinowany. Idiota totalny, ale jezeli chodzi o kase to calkiem calkiem... glowka jeszcze i resztki mozgu cos tam kapuje. Chrzescjanin na 100 %.
  • ~GlowkaOdSzpilki
    (2014-09-09 11:44)
    ODEZWALI SIE INTELIGENTNI Z WIEZIENIA ;-) JUZ NIEDLUGO SPOTKACIE SIE TAM Z WASZYMI KOLEGAMI Z PLATFORMY A MORDY BEDZIE WAM OBIJAL SAM SZPILKA.