• ~QWER
    (2014-09-09 10:36)
    KIEDYS MU KIBICOWAŁEM
    ALE JAK ZACZĄŁ PAJACOWAĆ ZE SWOJĄ WIAROM I POLITYKOM... ZENADA
    MAM NADZIEJE ZE SZPILKA LAMUSOWI ADAMKOWI, TEN ZAKUTY ŁEB PORZĄDNIE OBIJE
  • ~dziadek
    (2014-09-09 10:09)
    "Za dobre pieniądze" może się dać "obić"
    Amen

    Prostak, a nie góral mający honor
  • ~zaski
    (2014-09-09 09:24)
    do z Zoliborza
    tak, kretynie, to jeden z rozsadnych, w przeciwienstwie do ciebie.
  • ~mocher
    (2014-09-09 09:34)
    Szpilka powinien temu pajacowi dobrze mordę obić,bo to zaden sportowiec tylko goralski burak lecący tylko na kase.
  • ~paul
    (2014-09-09 09:41)
    Szpilka to zwykły kryminalista, z wyglądu również.
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-09 09:45)
    "~zaski2014-09-09 09:24
    do z Zoliborza
    tak, kretynie, to jeden z rozsadnych, w przeciwienstwie do ciebie."

    Przecież on nawet poprawnie po polsku nie umie mówić... kretynie.
  • ~ert
    (2014-09-09 09:47)
    szpilka zmasakruje adamka. wciągnie go nosem.
  • ~bbb
    (2014-09-09 09:50)
    do ~mocher: czy wg ciebie inni bokserzy walczą charytatywnie???
  • ~fiku miku
    (2014-09-10 20:38)
    Adamek zrobi mu w trzy minuty nowy przedziałek w d... :)
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-09 09:18)
    Adamek to ten dupek z PiSu?
  • ~Polon
    (2014-09-11 00:35)
    Mam nadzieje, ze Adamek wygra.

    Mam dla niego duzy szacunek.
  • ~gp
    (2014-09-11 03:23)
    szpilka to dupek i prostak...
  • ~ech
    (2014-09-11 08:35)
    jedno jest pewne, wygra Putin
  • ~adelaide
    (2014-09-22 23:48)
    . Dariusz Michalczewski, był, kiedyś dobrym bokserem i niech lepiej wypowiada się, szczególnie, publicznie, o tym, na czym się naprawdę zna, czyli np. o boksie, bo naprawdę litość brała, gdy słuchałam jego dyskursu, w programie red. Lisa.

    Wypowiedzi byłego, znamienitego, boksera, pana Dariusza Michalczewskiego, w tym programie, były żałosne a poziom jego argumentacji i samego prowadzenia dyskursu, nie dorównywał poziomowi, nie jednego przedszkolaka.

    Było mi strasznie, żal, pana Dariusza Michalczewskiego, byłego, znamienitego boksera,
    i kolejny raz, przekonałam się, że boks, to straszny, strasznie ciężki zawód, często niestety, szpetnie, okaleczający bokserów.

    To zawód, który często pozostawia na nich, na psychice byłych bokserów, nawet tych znamienitych, straszne piętno, na całe życie, gorsze i straszniejsze w skutkach, niż niejedna choroba zawodowa, jak np. pylica u hutników czy górników, etc. bo, straszliwie niszczy, kaleczy, ich umysł.

    Nieporadność , kalectwo umysłowe, brak zdolności jakiejkolwiek, merytorycznej argumentacji, czy najmniejszej choćby umiejętności prowadzenia dyskursu, z szacunkiem dla adwersarza, tak porażajace, tak rażące, całkowicie eliminuje, pana Dariusza Michalczewskiego, jako posła, albowiem, na tej funkcji, jest nie do zaakceptowania.
  • ~antykler
    (2014-10-06 17:31)
    Szpila daj temu cieniasowi cykorowi wycisk
  • ~Resocjalizacja szpilki
    (2014-11-04 05:16)
    Adamek kontra kryminalista ( PO mlotek).
    Ano bedzie resocjalizacja kryminalisty bo wiezienie juz bylo.

    A proPOs : Michalczewski to AUTORYTET PO !!!
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-09 09:23)
    ADAMEK TO PISOWSKI PAJAC SZPILA POKAZ PAJACOWI JAK BIJĄ LUDZIE Z PUDŁA
  • ~wrog
    (2014-09-09 16:17)
    to jego praca chce jak najwięcej!!! popieram i nie mieszając polityki stawiam na Adamka jestem pewny że rozwali tego jak on ma?
  • ~Ted
    (2014-09-09 10:37)
    Szpilka przynajmniej zna miejsce w szeregu i nie pcha się do polityki! Nie jest też tak ogłupiony przez Kośćiół.
  • ~Hela
    (2014-09-10 00:29)
    Lubię gdy dwóch facetów obija sobie twarzyczki, mam wtedy dreszcze.
    A jak który z nich walnie drugiego tak, że ten przestaje widzieć świat to przez 2 dni chodzę podjerana.