• ~marcin
  (2015-08-27 11:53)
  saleta to facet z zespolu bosa nowa na ringu potrafi tylko tanczyc w amoku ostatnio kiedy byl w" akcji"w Rostoku a bylo to wiele lat temu, to dostal takie lanie ze nawet jego przeciwnik po trzeciej rundzie w narozniku pytal swojego trenera czy jeszcze ma mu dopie...- smieszne ale prawdziwe w tym sporcie chlopy jak dragi ,jajka jak zoledzie a w glowie galaretka i damskie stringi..
 • ~Najlepsze są cudze kwaśne jabłka!
  (2015-08-28 02:45)
  Saleta to jest bardzo porządny człowiek i kochający ojciec (pamiętacie chyba, jak "podarował" swojej chorej córce nerkę - a nie wiem, ilu z was by się na to zdobyło?!).

  Natomiast w walce z Adamkiem nie daję mu żadnych szans!
  To znaczy - moze nawet wytrzyma jakieś 6-7 rund, ale to wszystko!
  Adamek to zwarty psychicznie, skoncentrowany, wytrzymały, przytomny i zawzięty góral i nikomu nie popuści (pamiętacie jak obił Gołotę jak kundla i jeszcze mu na koniec powiedział: "Nie trzeba było podskakiwać!")!

  Poza tym Adamek jest znacznie lepszy technicznie, co pozwoliło mu przetrwać w stosunkowo niezłym stanie walkę ze znacznie cięższym, wyższym i dysponującym znacznie większym zasięgiem ramion Kliczką, na co Saleta nie miałby żadnych szans!

  Ale walkę chętnie obejrzę!
 • ~won50
  (2015-08-28 06:01)
  Adamek, moherku, alleluja i do przodu.
 • ~SJJ
  (2016-11-01 08:04)
  Pan ADAMEK powinien wybicz głowy temu idiocie Saleta wyychodzenie na ring. Myslé, ze dojdzie do tego.
 • ~siala
  (2015-08-26 15:07)
  Saleta niby bokser .
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.