Przez Kubicę Renault ma poważne problemy finansowe

| Aktualizacja:

Team Lotus Renault ma poważne kłopoty finansowe - informuje niemiecki "Auto Motor und Sport". Problemy zespołu pogłębiły się m. in. po wypadku Roberta Kubicy w rajdzie Ronde di Andora.

wróć do artykułu
  • ~Janekkk
    (2011-05-28 11:12)
    Renault napewno stracił dużo kasy na nieodpowiedzialnym zachowaniu Roberta
    A on zamknął najprawdopodniej swoją karierę sportowa
    Szkoda :(:(:(
  • ~DinX
    (2011-05-28 11:47)
    Zachował się jak nieodpowiedzialny pajac. Takie rzeczy są nie do pomyślenia w sporcie zawodowym, w którym gra toczy się w oparciu o mniejszą kasę. Kubica zaprezentował koncertową polską głupotę w krystalicznej postaci. Trudno potem mieć pretensje do kogokolwiek na świecie o polish jokes...
  • ~Baster22
    (2011-05-28 12:04)
    POwscy mądrzy inaczej.
  • ~WOLNY GŁOS
    (2011-05-28 12:20)
    OD KIEDY ROBERT WYWALIŁ TVN KTÓRY NACHALNIE WĘSZYŁ POD SZPITALEM OKAZUJE SIE ZE WSZYSTKIE MEDIA STERUJE JEDNA ŁAPA BO JAK MOŻNA NAPISAĆ ŻE TO PRZEZ KUBICĘ . NO ALE MEDIA III RP TO STARA DOBRA KOMUNA I TYLE.
  • ~Stanley
    (2011-05-28 12:26)
    To że Robert Kubica zachował się jak nieodpowiedzialny małolat biorąc udział w tym rajdzie to jedna sprawa i nie podlega dyskusji, ale z drugiej strony kto odpowiada za to, że pozwolono mu na ten wygłup. Inni zawodnicy tej klasy co Kubica mają w kontrakcie, że nie wolno im startować w jakiś amatorskich rajdach i innych niebezpiecznych poczynaniach. Kto zatem ustalał prawa i obowiązki Kubicy w jego kontrakcie ? Jeżeli czołowi działacze Renault to niech teraz mają do siebie pretensje, że maja kłopoty finansowe. Myślę, że Robert przekreślił swoją karierę jedną głupią i nie przemyślaną decyzją. No chyba, że będzie inaczej. Oby tak się stało.
  • ~BArt
    (2011-05-28 12:52)
    Nieodpowiedzialne zachowanie Kubicy, hehe... po treningu na torze powinni go w kaftan zapinać i do inkubatora zamykać by sobie krzywdy nie zrobił. Podobnie będą robić z tymi co na komuchów głosują, by spokojnie i bez urazów dożyli kolejnych wyborów i zagłosowali zgodnie z rozkazem ;)
  • ~andrzej
    (2011-05-28 12:55)
    TAK to jest META dla KUBICY za wczesnie,glupota z jego strony
  • ~Daniel Kluss
    (2011-05-28 13:12)
    Co Wy macie do gadania o facecie i jego pracy? Wszystko wiedzący deb.le( trzymani w domu na smyczy i w kagańcu)
    Robert to co ma zawdzięcza rodzicom(ojcu) i sobie, Wam nic do tego.
    Trzymaj się chłopie i wracaj do zdrowia( za kierownicę- również na OSie)
  • ~pjn
    (2011-05-28 13:14)
    Skoda podłożyła świnię Renault.
    Czesi i Włosi to Niemieccy najemnicy.
    Kubica tego nie chwytał ???
  • ~Mic
    (2011-05-28 14:24)
    Kto był nieodpowiedzialny??! Przecież Kubica od początku grał w otwarte karty: "Będę dla was jeździł jak pozwolicie mi startować w rajdach" i ONI NA TO POSZLI. Wzięli ryzyko na siebie. To że Kubica się rozwalił znaczy tylko tyle, że ryzyko zostało przez nich niedoszacowane. A Kubica? Cóż, jego życie - jego wybór. Macie do niego pretensje? Jesteście więc żałośni.
  • ~Zosia
    (2011-05-28 14:29)
    Nieodpowiedzialny chlopak. Mezczyzna nie mozna go nazwac.
    Ta jego pasja, to dla mnie zwykla glupota!
  • ~re: Mic
    (2011-05-28 14:51)
    Jesli stawial naprawde tak idiotyczne warunki to powinnien przedtem ubezpieczyc swa mozgownice.
    Nawet idiotyczne modelki z kupa siana w pieknej glowce, ubezpieczaja swe nozki,
    pupki i noski!
  • ~głupi Jasio
    (2011-05-28 17:16)
    No, ale przecież Pietrow to gwiazda większa od Kubicy. Więc nie rozumiem... Kubica przyciągał reklamy? Kubica zarabiał na Lotusa? To może trzeba było lepiej go pilnować!!!
  • ~RACINgMAD
    (2011-05-28 17:18)
    TO NIE KUBICA winny tylko LOPEZ ,po co bulier brał do interesu jeśli wiedział że to kręt?
  • ~Bruner
    (2011-05-29 23:01)
    A dzisiaj Pietrow zrobił to, co potrafi najlepiej. Roztrzaskał bolid. Niczewo. A Niki boi się prędkości - no i co poradzisz człowieku. Po co sponsorować taki team?
  • ~raf
    (2011-05-30 11:36)
    Ręce i nogi opadają po takich komentarzach...Przecież ściganie to całe jego życie.
  • ~JANEK
    (2011-05-31 16:45)
    ROBERT jeszcze pokarze co potrafi to auto tylko niech mu RENAULT DA SZANSE WRACA NA100%