Kubica z najgorszym czasem w kwalifikacjach, ale to nie on ruszy z ostatniego pola startowego

| Aktualizacja:

Robert Kubica w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Francji wystartuje z 18. miejsca. Na ostatnie przesunięty został jego kolega z zespołu Williamsa Brytyjczyk George Russell. To kara za wymianę uszkodzonych części.

wróć do artykułu
  • ~Tev
    (2019-06-23 10:19)
    Żyd polskiego pochodzenia
  • ~007AJKM
    (2019-06-22 22:50)
    A tym razem co znowu przeszkadza polskiemu geniuszowi kierownicy. Zapewne tor był za długi, koła za mało okrągłe i kierownica miała za dużo przycisków. Wiliams dał by sobie spokój z Kubicą i tak niczego więcej nie osiągnie. A tak na marginesie. Może dać mu czerwoną latarnię. Przynajmniej to go będzie wyróżniać.
  • ~Orlen sponsoruje
    (2019-06-22 21:56)
    To że był ostatni to jedno. Ale to, że siódmy raz przegrywa z juniorem w takim samym samochodzie daje do myślenia. A to, że przegrywa z nim ze startu na start coraz wyraźniej prowadzi do jednozncznych wniosków. Pay-driver?
  • ~antyPiterek
    (2019-06-22 18:55)
    ten wynik zapowiada koniec samochodow benzynowych, trzeba sie przesiasc na samochody z napedem mieszanym, lub elektryczne
  • ~Fiodor
    (2019-06-22 18:19)
    Niemieccy dziennikarze spokojnie. Gdyby posadzić do tego GWnianego bolidu Vettela też byłby ostatni. Kontrakt z Wiliamsem należy zakończyć. Niech sobie anglicy jezdzą w tych Gwnianych bolidach i płaca pani Wiliams miliony za tę wątpliwa przyjemność. Kubica to jest ktoś nie zasługuje na jazdę w tej ******** brytolskiej stajni.
  • ~Babunia
    (2019-06-22 18:03)
    Polak zajal ostatnie miejsce! Po kazdej jezdzie ta sama informacja, od tygodni. No ale ktos musi byc ostatni, ktos musie sie poswiecic!
  • ~Polak
    (2019-06-22 17:45)
    Klątwa M...go?
  • ~Alan prost
    (2019-06-22 17:30)
    Co się czepiaćie kubicy on kieruję jedną ręką druga prawie nie istnieje to tak jakby Lewandowski miał zmiażdżona nogę i grał tylko jedną nogą to już by NIE był ten sam piłkarz
  • ~nie dziwi nic
    (2019-06-22 17:04)
    A burmistrz z Pcimia dolnego, aktualnie z nadania łaskawego Pana wybylil 40 milionów na promocję. No cóż jaka partia, taki Prezes Orlenu i taki reprezentant siermiężnego kraju!
  • ~co z moja kasa ??
    (2019-06-22 17:03)
    koncz wasc - wstydu oszczedz !!
  • ~ajax
    (2019-06-22 16:58)
    Odwróć tabelę, Robercik na czele.
  • ~.Krystyna.z.Agencji...
    (2019-06-22 16:48)