• ~kibic
    (2015-04-26 17:12)
    żyrandol wygwizdany na narodowym basenie { stadionie }
  • ~adi.
    (2015-04-22 08:51)
    dawniej chodzilo sie do cyrku aby sie posmiac .teraz na zawody zuzlowe,
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-04-21 09:09)
    Analfabeta przynosi całej Polsce pecha.
  • ~Oles
    (2015-04-21 08:04)
    MAMY DOSYĆ RUSKIEJ BUDY !
    NADSZEDŁ CZAS ANDRZEJA DUDY !!!
  • ~jaś
    (2015-04-20 09:27)
    Kraśko poleciał do Belwederu, żeby bulowi zrobić reklamę w czasie kampanii. Przecież oni bezpośrednio widzą co on sobą reprezentuje i a mimo to reklamują go 24 godziny na dobę.
  • ~Obronca
    (2015-04-20 07:30)
    Nie wpuszczać Bulla na mecze-bo będzie klapa w każdym mieście !
  • ~.......
    (2015-04-20 06:18)
    PBK to polski Jonasz
  • ~Jan Gorzyca
    (2015-04-19 23:34)
    Tam gdzie BUL tam obciach skończ waśc wstydu oszczec.
  • ~jasia
    (2015-04-19 22:45)
    Jaki prezydent taki mecz
  • ~JUrko
    (2015-04-19 21:46)
    Obudził się nasz KomoroWSI. Zaczął nagle chodzić na mecze żużlowe. Dobre!!
    Ale i tak ma przerąbane za 67 i inne paskudne rzeczy jakie zafundował swemu Narodowi w ramach ZGODY I POJEDNANIA.
  • ~STASNB
    (2015-04-19 21:17)
    DLACZEGO PAN KOMOROWSKI NIGDY PRZEZ 5 LAT NIE ZROBIŁ KONFERENCJI PRASOWEJ Z DZIENNIKARZAMI NIGDY !!!DLACZEGO BOI SIE PYTAŃ
  • ~Wydudkał polaczków i uciekł
    (2015-04-19 20:56)
    wole POpełnic samobójstwo niz zostać w kraju [PstUBeckim!
    przepraszam Polaków,dowidzemia
  • ~Człowiek - awaria w akcji
    (2015-04-19 20:35)
    W Konstantynowie Łódzkim. Bronisław Komorowski wsiadł do zabytkowego tramwaju i miał nim przejechać do sąsiedniego Lutomierska. Niestety, podróż nie trwała zbyt długo, bo tramwaj niespodziewanie wypadł z szyn. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak samo zdarzenie było dość symboliczne.

    Niezbyt szczęśliwy przebieg miało również sobotnie spotkanie Bronisława Komorowskiego z młodymi przedsiębiorcami, które odbywało się w jednym z warszawskich biurowców. Tuż przed jego rozpoczęciem – a po wcześniejszej konferencji prasowej, na której Komorowski prezentował swój kolejny spot wyborczy – w sali nagle... uruchomiły się się zraszacze. „Młodzi przedsiębiorcy salwowali się więc ucieczką, a sala utonęła w wodzie” – poinformowało TVN24.

    Cóż, samo zdarzenie można chyba spuentować słynną wypowiedzią Bronisława Komorowskiego na temat wody, która – jego zdaniem – „ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku”...
  • ~duda ma głos moj
    (2015-04-19 20:29)
    dosc peło i psl z poli dosc
    tylko duda
  • ~gosc
    (2015-04-19 20:20)
    Lepiej nie glosowac na Komorowskiego ,bo przyniesie nieszczescie na nasz ukochany KRAJ.
    Po ostatnim jego wystapieniu ,zachowal sie jak blazen ,nie jak prezydent.
    Cos z nim nie tak ,skoro wrzeczczy i o kurach mowi ,to chba cos z glowka nie tak.
    Znowu chce nastepne 5 lat siedziec pod "zyrandolem" i podpisywac druzgocace dla spoleczenstwa uchwaly ,co jego "sitwa" mu podsunie. Dosc tego!
  • ~Dra
    (2015-04-19 20:11)
    Tam gdzie pojawia sie Komorowski - zaczyna się katastrofa.

    Odsunmy BULA od władzy w Polsce.
  • ~mr.pen
    (2015-04-19 20:07)
    POrazka to tez Sukces, szkoda ze najwiekszy
  • ~Oles
    (2015-04-19 19:53)
    DOSYĆ MAMY RUSKIEJ BUDY
    TERAZ CZAS ANDRZEJA DUDY !!!
  • ~sowa
    (2015-04-19 19:52)
    Komorowski chciał wykorzystać zawody żużlowe dokampanii wyborczej i znowu pech,ten stadion trzeba odczynić z jakiegoś uroku,a może to zrobić warszwska bufetowa.
  • ~KomoRusek ty MATOLE
    (2015-04-19 19:46)
    PO co ta OFERMA tam POAZLA ,znowu POlazl I znowu POpsul

Może zainteresować Cię też: