• ~Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
    (2015-04-19 09:11)
    Bul jak magnes przyciąga wpadki, nieporozumienia, wypadki i katastrofy. I podobno 40 procent polskojęzycznych wyborców chce na niego głosować?!!
  • ~wiktor
    (2015-04-19 09:15)
    jak zwykle KomoRusek przynosi nieszczęście.. jak Tusk
  • ~hahaha
    (2015-04-19 09:23)
    bufetowa za nasze pieniądze nie potrafi wybrać odpowiedniej firmy. Polska znowu została skompromitowana w oczach świata przez takich POmatołów, którzy
  • ~BOLEK
    (2015-04-19 09:30)
    Prosze nie wypuszczac tego Pana z Pałacu bo przynosi same wpadki i nieszczescia
  • ~zdegustowany
    (2015-04-19 09:32)
    Tak kończy się eksperymentowanie i robienie stadionu żużlowego na siłę, bo mało mamy w Polsce stadionów żużlowych. Nie można było przeprowadzić zawodów w Bydgoszczy, Toruniu czy Lesznie - NIE BO Warszawie wydaje się, że jest pępkiem świata i wszystko, od instytucji państwowych do zawodów sportowych muszą być koniecznie TAM
  • ~żużel
    (2015-04-19 09:32)
    ten człeczek przynosi same niePOwodzenia, usunąć go z prezydenta i NIE Głosować, sam bul !
  • ~abu
    (2015-04-19 09:33)
    Komorowski to Jonasz.
  • ~........
    (2015-04-19 09:34)
    dlaczego wyrzucono 5 milionów złotych na te zawody , które stały się przez pechowego gajowego niewypałem.
  • ~M. K.
    (2015-04-19 09:36)
    Basen na Narodowym przed meczem z Anglią to drobiazg przy skandalu do jakiego doszło w Grand Prix na żużlu. Obciach i wstyd
  • ~a
    (2015-04-19 09:37)
    Oprocz Komorowskiego na stagionie bylo takze setki innych swiadkow i to jeszcze specow w zuzlu. To oni sie nie licza?
  • ~świrćwir
    (2015-04-19 09:39)
    prezio sie smieje to znaczy ze zyje nie trupaina antybanderowcy łaczcie sie ile jest ukrów a ile polactwa kolonistów ukrów ?? po pałam???
  • ~pis mo nosem
    (2015-04-19 09:40)
    to byli świadki yeye howy czy czesto howy a moze świadki katolo strofy
  • ~wyborca
    (2015-04-19 09:40)
    ten pan lepiej jak wyjedzie do Rosji i postoji sobie na krzesle obok putina bo w Polsce juz wtyd go ogladac razem z tvn
  • ~cud wisły
    (2015-04-19 09:42)
    polska to boga tyty kraj wyrzucaja w błoto kase skad polska ma tej kasy z drukarni???
  • ~hahahaha
    (2015-04-19 09:43)
    Hahahaha, właśnie stadion jest "hlóbom" POPaprańców. Jaki pan taki kram.
  • ~wiktor
    (2015-04-19 09:44)
    Wszystko przez Bronka . Zamiast siedzieć w chałupie i pilnować kaszalota to zachciało mu się włóczyć po stadionach i nieszczęście gotowe .
  • ~Hypothalamus
    (2015-04-19 09:45)
    A ja słyszałem, że publika Brunka wygwizdała, jak się tylko pojawił. Zapomnieliście o tym napisać, czy jakiś szogun wam zakazał?
  • ~xxx
    (2015-04-19 09:45)
    I znowu teoretyczne państwo istniejące jedynie na papierze zdało swoisty egzamin. Dobrze,że nie zrealizowali kolejnego pomysłu budowy na SN skoczni narciarskiej bo zabiliby paru skoczków.Wstyd jak cholera.
  • ~90 latek
    (2015-04-19 09:47)
    wszysdkie imprezy na narodowym z waltz i bronkiem a reszta kraju do roboty i glosowac na po
  • ~Bingo
    (2015-04-19 09:49)
    A Bronek sie cieszy. Polska zdala kolejny egzamin !