• ~żegnaj PO
    (2015-04-19 14:47)
    Uważajcie, na forum Misiek ze swoimi podłymi tekstami. Biedak, musi czuwać w dzień i w nocy, aby z żoneczką posadek, za judaszowe srebniki od PO kupione , nie stracili. Fuj, fuj, fuj!
  • ~mak
    (2015-04-19 13:05)
    Bul ma pecha, to tramwaj sie zepsul, to kury mu przeszkodzily, to woda go polala, a teraz stadion nie wytrzymal wizyty prezydeta.
  • ~EpisKOPAT
    (2015-04-19 13:41)
    ~BUL2015-04-19 13:17

    Gdzie się pojawia KOMORUSKI to od razu narobi się coś ZŁEGO!
    Tak samo jak mlaskacz wiadomo co wyrabiał w locie do Gruzji jak i na granicy gdzie po serii z kałasznikowa ze strachu narobił w spodnie a Stasiak był dumny ,że godnie zniósł zawartość spodni i od tego czasu chodził w pampersie i był zakaz z jego udziałem salwy honorowej !
  • ~BUL
    (2015-04-19 13:17)
    Gdzie się pojawia KOMORUSKI to od razu narobi się coś ZŁEGO!
  • ~gg
    (2015-04-19 13:35)
    taki skandal w porównaniu z aferami taśmowymi i WSIowymi,to mały pikuś.A na fotce widać...obsuwa kompletna a Bredzik zadowolony.
  • ~BASIOR
    (2015-04-19 13:02)
    przygłupy z PełO włączyć myślenie to nie boli WIĘCEJ wiary w siebie JEŁOPY
  • ~hooknose
    (2015-04-19 15:13)
    Człowiek obciach...siadam: o przepraszam staje na krześle i łącze się w bulu.
  • ~donio
    (2015-04-19 13:02)
    A ja święcie byłem przekonany ,że cało zło w naszym kraju idzie od *********** Jarka
  • ~Yebisuki Nabosaki
    (2015-04-19 13:13)
    Mozliwosc dodawania komentarzy z Twojego numeru IP zostala zablokowana.
    ---
    Dlaczego ?

    Przecieza ja tylko czytalem to co inni napisali. Ja jeszcze zadnego komentarza nie napisalem, ani tez nie zamierzalem napisac !
  • ~mmmm
    (2015-04-19 13:39)
    Pracownicy manifestują, 50 tyś,zjechało do Warszawy a pan prezydent ogląda żużel!!!
  • ~derwisz
    (2015-04-19 14:57)
    Afera po imprezie (pod patronatem prezydenta) na Narodowym. Kibice i sportowcy wściekli

    Żużlowe Grand Prix Polski w Warszawie (pod honorowym patronatem prezydenta Bronisława Komorowskiego) zakończyło się kompromitacją. Tor nieprzygotowany do jazdy, awaria maszyny startowej, odmowa startu przez żużlowców - i zamiast fety dla fanów speedway'a i wielkiego pożegnania Tomasza Golloba, mamy skandal. Międzynarodowy. Nie dziwią więc ostre komentarze kibiców.

    O kompromitacji jaka miała miejsce w Warszawie informują zachodnie media. Szwedzki "Aftonbladet" napisał: "Na koniec 44-letni zawodnik stanął na podium ze złotym kaskiem w rękach. Tłum gwizdał, ale nie na niego, tylko na organizatorów". "To największy skandal w historii Grand Prix" - "Aftonbladet" cytuje słowa komentatora Viasat Motor Mike'a Teurnberga. "Wszystkie bilety zostały wyprzedane, a nie udało się dokończyć wyścigu" - czytamy.
  • ~kronikarz
    (2015-04-19 15:59)
    Wysypali troszkę żużla na beton i NIKT im nie pwoiedział, że taka nawierzchnia to nie jest na prawdziwe zawody ? A może głoównodowodzący SIĘ UPARŁ, ŻE MUSZĄ WYSTARTOWAĆ ? Tyle nam WMAWIAJĄ, że inny wymusił lądowanie, to TEN PEWNIE WYMUSIŁ STARTOWANIE !!!
  • ~pp
    (2015-04-19 15:47)
    Jedno z następnuch osiągnięć HGW.
  • ~pech
    (2015-04-19 15:52)
    Gdzie tylko Komorowski się pojawi to kłopoty murowane. A to tramwaj się wykoleił, a to kurtyna wodna się aktywowała, teraz kłopoty na stadionie.
  • ~TFU, swołocz
    (2015-04-19 15:54)
    CO BY TU JESZCZE SPIEPRZYĆ, PANOWIE,
    CO BY TU JESZCZE !
    (W. Młynarski)
  • ~Oles
    (2015-04-19 15:54)
    DOSYĆ MAMY RUSKIEJ BUDY
    TERAZ CZAS ANDRZEJA DUDY !!!
  • ~z sieci.....
    (2015-04-19 15:56)
    Z OSTATNIEJ CHWILI: Na prośbę pani premier i prezydent Warszawy komisja MAK przeprowadziła badanie w związku z aferą na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Speedway Grand Prix. Komisja zbadała maszynę startową, tor, trybuny oraz jelita pierwszej damy (ponad metr wgłąb). A oto jej ustalenia: "Państwo prezydentostwo najadło się przed zawodami bigosu, w wyniku czego pierwsza dama miała potężne wzdęcia. W końcu natura pokonała wolę, a podmuch rozsypał nawierzchnię toru. Jej drobiny dostały się do mechanizmu maszyny startowej nierównomiernie z każdej strony, powodując jej zacieranie się." Ustalenia MAK potwierdza prokuratura i komisja M. Laska.
  • ~tak kończą peszalkowie
    (2015-04-19 16:00)
    I TAK PRZEZ OSIEM LAT KOMPROMITUJĄ POLSKĘ I WPĘDZAJA W DLUGI A ZARAZEM W BIEDĘ POLAKÓW.NATOMIAST KOMOROWSKI CHCIAL IE ,,OGRZAĆ ,, A TU ZNOW ZIMNY PRYSZNIC.PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM;
  • ~kc pis
    (2015-04-19 12:56)
    Kownacki a co powiesz na temat umysłu funkcjonującego po godzinie 10.00 maskacza gdy kelnerzy Bielan i Kamiński przy pomocy małpek do godz. 4.00 w dniu wylotu uczyli profesora czytać przemówienie napisane przez mgr. Kowala !!! Bielan sam przyznał ostatnio ale On to nazwał czytanie ważnych dokumentów do 4.00 rano a Kamiński mówił ,że jakby Lech do niego zadzwonił to by też powiedział ,że ruscy kombinują !!! Kamiński w tym problem ,że mlaskacz wiedział ,że Ty byłeś pijany i po co miał by dzwonić ?
  • ~warszawiak
    (2015-04-19 12:44)
    I po co był ten kolejny kosztowny CYRK w Gnieździe Dinozaura?! Rozebrać tę zawalidrogę i będzie TANIEJ, a mieszkańcom Saskiej Kępy będzie się żyć WYGODNIEJ!