Skandal w Bydgoszczy. Białorusini oskarżają Polaków o zdradę

| Aktualizacja:

Podczas sobotniego meczu mistrzostw Europy w koszykówce kobiet pomiędzy reprezentacjami Białorusi i Litwy (50:68), ochroniarze na hali w Bydgoszczy usunęli z trybun kibiców, którzy dopingowali swoją drużynę z zakazanymi przez Aleksandra Łukaszenkę flagami. Po tym incydencie niezależne media na Białorusi oskarżają nas o zdradę.

wróć do artykułu
  • ~Nadia
    (2011-06-28 11:23)
    Rządy PO, to rzady zdrady ideałów wolnosciowych
  • ~ZENADA
    (2011-06-28 11:24)
    Dajcie spokoj, co te osilki moga wiedziec o idealach niepodleglosciowych. W mozgu sterydy i pustka. Jak Polacy walczyli o niepodleglosc to nas Europa nie sekowala.
  • ~jaja
    (2011-06-28 11:25)
    mentalność z Bydzi... :]
  • ~magDa
    (2011-06-28 11:45)
    w d... mam solidarność z białoruskim narodem. Zajmijmy sie wreszcie swoimi sprawami.
  • ~Myszkin
    (2011-06-28 11:46)
    Daj nam Boże choć mały kawałek takiej demokracji jaką zapewnia na Białorusi Lukaszenko. A że pędzi czosnkowych, którzy na wzór Rosji, Ukrainy, Polski - chcą rograbić majątek tego Narodu? to chwała mu za to.Natomiast jaka jest wolność słowa u nas to nawet ślepy POwiak widzi.
  • ~magDa
    (2011-06-28 11:46)
    Nie obchodzi mnie solidarność z białoruskim narodem. Podobnie jak pomarańczowe, różowe, zielone czy jakiekolwiek inne rewolucje. Mam to w głębokim poważaniu. Zajmijmy się wreszcie swoimi problemami.
  • ~Marek Winicjusz
    (2011-06-28 12:04)
    a czego można się spodziewać po dyziach w mundurkach...
  • ~Ewita
    (2011-06-28 18:41)
    Chyba jednak mają rację Ci, którzy twierdzą, że upodobniamy się do kraju Łukaszenki. Pamiętają niektórzy MŚ w piłce nożnej w Hiszpanii w 1982r. Wisiały tam polskie barwy wspólnie ze sztandarami Solidarności. Nikt nikogo nie wyrzucał, a wręcz przeciwnie mogliśmy to zobaczyć, mogliśmy choćby przez chwilę poczuć się wolni. Wyrżnijmy watahę - grzmiał jeden z obecnych ministrów - Białorusinów też?!
  • ~Orion.
    (2011-06-28 19:11)
    Coś mi się wydaje ,że się zmieniamy ,Bydgoszcz miastem któremu zabrakło odrobiny ciepła dla innych 'Slidarności " .Zapewne ktoś powiedział ,że zrywamy transmisje na biełoruś jak dalej będą pokazywać flagi .KASA SIĘ LICZY . I CO WAM POZOSTAŁO Z ETOSU SOLIDARNOŚCI?