Pierwsza kwarta to walka punkt za punkt, akcja za akcję. Prowadzenie zmieniało się w niej wielokrotnie. W końcowych minutach skuteczniejsza była jednak Enea i na krótką przerwę jej koszykarki zeszły przy korzystnym dla siebie wyniku 26:21. W drugiej części lepsze okazały się koszykarki Horizontu. Odrobiły stratę i do przerwy prowadziły 41:37.

Trzecia odsłona meczu ponownie przyniosła sporo emocji. Gorzowianki starały się zniwelować stratę, ale rywalki skutecznie odpowiadały. Kwarta zakończyła się remisem 18:18 i zespół z Białorusi nadal miał cztery punkty przewagi. Wynik meczu był cały czas otwarty.

Koszykarki z Gorzowa ambitnie walczyły w czwartej kwarcie. Na 15 sekund przed jej zakończeniem przegrywały 70:73, a piłka była w posiadaniu Horizontu. Gorzowianki faulowały. Ich rywalki zdobyły punkt, a trener Enei Dariusz Maciejewski wziął czas. Po wznowieniu za trzy trafiła Courtney Hurt i zrobiło się 74:73 dla gospodyń.

Wówczas o czas poprosił trener Horizontu. Gorzowianki ponownie faulowały. Tym razem jednak wpadły dwa osobiste, a Enei nie udało się już zdobyć punktów.

W Gorzowie Enea pokonała białoruską drużynę 80:58. Tym razem jednak zagrała bez swojej liderki Bułgarki Borisławy Hristowej i Amerykanki Stelli Johnson.

W czwartek 2 grudnia gorzowianki zagrają ostatni mecz grupowy PE. We własnej hali zmierzą się z tureckim CBK Mersin Yenisehir Bld, który jest liderem grupy C. W Turcji gorzowianki przegrały z tym zespołem 62:106.

BC Horizont Mińsk - InvestinTheWest Enea Gorzów Wlkp. 76:73 (21:26, 20:11, 18:18, 17:18)
InvestinTheWest Enea Gorzów Wlkp.: Courtney Hurt 24, Dominika Owczarzak 22, Ksenia Tichonienko 10, Stephanie Jones 10, Karolina Matkowska 7, Julita Michniewicz 0, Ewelina Śmiałek 0
Najwięcej dla BC Horizont Mińsk: Mariane De Carvalho 21, Anastasija Wieramiejenka 17, Adrienne Webb 16, Julia Rytsikava 13.