Polska - Serbia 72:77 (22:23, 14:20, 17:19, 19:15) I kwarta: Zaczynamy w składzie: Szubarga, Logan, Ignerski, Lampe, Gortat. Serbowie wygrywają wznowienie i szybko zdobywają pierwsze punkty. My marnujemy swoją szanse. Serbowie trafiaja za trzy. Gortat zatrzymany przez Krsticia. Ignerski odzyskuje piłkę. Ale po chwili ją tracimy. Pierwsze punkty dla nas zdobywa rzutem za trzy punkty Ignerski. Po chwili kolejna "trójka" Logana. Przegrywamy 6:9. Początek Polaków był fatalny, ale teraz gramy dobrze i remisujemy. Po dwójkowej akcji Gortata z Szubargą wychodzimy na prowadzenie 12:10. Serbowie odpowiadaja celnym rzutem za trzy. Dla nas kolejne punkty zdobywa Gortat. Krstić marnuje dwa rzuty osobiste. Niestety Lampe nie trafia. Bielica skutecznie za trzy. Lampe podaje do Gortata i mamy dwa pukty. Serbowie trafiaja za trzy, ale Ignerski odpowiada im tym samym 19:19. Kolejne akcje należa do rywali i to oni obejmują prowadzenie 23:19. Ignerski trafia znów za trzy punkty. Bielica nie trafia, ale Lampe fauluje przy zbiórce. Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 23:22 dla Serbów. II kwarta: Zaczynamy od celnego rzutu Gortata. Ignerski fauluje Perovica i rzuty wolne dla rywali. Oba celne. My tracimy piłkę. Kontra Serbów i znów trafia Perović. Znów słaby początek kwarty w wykonaniu Polaków. Przegrywamy 29:24. Na szczeście mamy Ignerskiego. Polak trafia za dwa, ale przeciwnicy odpowiadają "trójką". Przegrywamy 26:32. Na szczęście odrabiamy straty 30:34. Cóż z tego skoro po chwili Serbowie trafiają za trzy. Koszarek odpowiada też rzutem za trzy. Ostatecznie pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Serbów 43:36. III kwarta: Szubarga przechwycił piłkę. Krstić blokuje Logana. Znów mamy piłkę. Kontra i Gortar trafia z faulem. Niestety nie trafia rzutu wolnego. Zbiórka Gortata. a po chwili Polacy popisują się kapitalną akcją. Podanie nad kosz a Gortat pakuje piłkę z góry. Jest 43:40 dla Serbów. Niestety rywale znów nam odskakują 51:40. O czas prosi trener Polaków. Po wznowieniu nie trafia Szubarga, nie myli się za to Krstić, który w kolejnej akcji blokuje Ignerskiego. Tepić skutecznie za trzy. Serbia ma już 16 punktów przewagi 56:40. Zmiany w naszym zespole. Na boisku pojawili się Koszarek, Szewczyk i Chyliński. Odrabiamy siedem punktów. Czas dla trenera Serbów. Koszarek wykorzystuje dwa rzuty wolne i jest już tylko 49:56. Serbowie trafiaja za trzy. Koszarek wchodzi pod kosz i trafia. Zbiórka Polaków, kontra i faul. Mamy rzuty wolne. Oba trafiamy. Trzecia kwarta kończy się wynikiem 62:53 dla Serbów. IV kwarta: Chyliński rzuca za dwa i trafia. Krstić gubi piłkę. kontra, ale Chyliński zablokowany. Krstić nie trafia. Szewczyka trafia za trzy! Tracimy już tylko cztery punkty 58:62. Czas dla Serbów. Krstić trafia z dystansu. Gortat rzuca, ale piłka nie wpada do kosza. Fantastyczna akcja Koszrka z Gortatem. Polak pakuje piłkę z góry do kosza. Faul ofensywny Krsticia. Koszarek wchodzi pod kosz i trafia.Krstić nie trafia. Koszarek niestety też. Faul, rzuty wolne dla rywali. Tepić oba trafia. Jest 66:62 dla Serbów. Chyliński mija rywali ale pudłuje spod kosza. Krstić wkłada piłkę do kosza. Czas dla naszego trenera. Szewczyk nie trafia za trzy. Krstić ograł Gortata, ale nie zdobył punktów. Logan ponad obrońcą i mamy kolejne dwa oczka. Zbiórka Polaków. Gortat rzuca piłka zakręciła się na obręczy i wypadła. Dwie minuty do końca meczu. Jest 70:64 dla Serbów. Ignerski nie trafia za trzy. Piłka w rękach Serbów. Velicković zablokowany. Kontra i trafia Logan 66:72. Faul Ignerskiego. Teodosić trafia tylko jeden osobisty. Koszarek faulowany. Będą rzuty wolne. Oba trafił 68:73. 25 sekund do końca. Przerywamy akcję rywali faulem. Teodosić wykorzystuje oba rzuty wolne. Logan trafia za dwa. znów faul Polaków. Teodosić nie myli się 77:70. Koszarek trafia w ostatniej sekundzie. Przegrywamy 72:77.