Oto najładniejsza sportsmenka wszech czasów!

| Aktualizacja:

Oszczepniczka z Paragwaju Leryn Franco została uznana przez amerykańską stronę internetową bleacherreport.com najbardziej atrakcyjną sportsmenką wszech czasów. Wśród setki wymienionych kobiet zabrakło Polek.

wróć do artykułu
  • ~pigol
    (2011-10-07 18:09)
    Bronia ty chyba brzydka jesteś co?
  • ~Grzybiarz
    (2010-09-17 19:50)
    typowe typowanie i plebiscyty paparuchów z USA. Ich kobiety to porażka więc szukają ładnych na świecie. Chyba za bardzo nie widzieli ogólnie Polek bo przeciez te tumany w szkołach nawet nie za bardzo wiedzą gdzie taki kraj jest.
  • ~Bronia
    (2010-09-15 07:59)
    Nie mozna porownywac czyjejs tam tesciowej, do 20-letniej dzieczyny, Maryski
    z jakiejs wiochy z Wroclawianka, dziewczne, ktora bierze udzial w konkursie pieknosci (zaliczyla juz kosmetyczke, fryzjera, stylistke) z sportsmanka, bez makijazu. Nie mozna tez uogolniac: ze Niemki- brzydkie jak krowy, Anglielki-grube
    i oblesne, a Polki piekne. Za granica poznam Polke z daleka- za duzo makijazu, ubior za kolorowy, wysokie obcasy- zawsze, czesto tez biale buty.
    Nienaturalne, bez stylu. Nie wszystkie, ale wiekszosc tych bardzo mlodych.
    Osobiscie podziwiam Franzuski. Za naturalnosc i styl. Prosty kroj sukienki, piekne kolory ( duzo brazu ), ciut makijazu, plaskie buciki. Gdy do tego dojda dlugie, szczuple nogi i sie za taka elegancka pania obejrze. Oczywiscie, zeby cos podpatrzec.
    Nie wystarczy ladna buzia i szczupla sylwetka. Trzeba miec styl.
  • ~Mieciu atleta
    (2010-09-09 21:22)
    Leryn Franco byla w Bydgoszczy na Mistrzostwach juniorow. Tez wtedy cwiczylem. Bylo to 11lat temu, ale i tak ja zapamietalem. Juz wtedy byla swietna :D
  • ~wwa
    (2010-09-09 20:57)
    szkoda że takich mało w tej naszej wspaniałej polsze
  • ~Szczecin 2010
    (2010-09-09 20:10)
    Amerykanie maja racje chodz polka tez nic nie brakuje mam namysli Polskie Siatkarki Zapomnieli tez o rosjankach . Bo Kurnikowa to juz sama chyba nie wie jak sie nazywa
  • ~Pamiec absolutna
    (2010-09-09 18:54)
    Chlopie, zastanow sie nad tym co piszesz, bo strasznie generalizujesz swoje osady. Swiat nie jest czarno-bialy. A owszem, bylem nad baltycka plaza. Widzialem wiele slicznych dziewczyn. Mysle, ze smialo norma europejska :)
  • ~do Pamiec Absolutna
    (2010-09-09 16:47)
    A kto jest ta Torbicka? Napewno jakas kobieta z torba. Jak nie jesz kapuchy, burakow, kielbachy, schabowego, golonki... to co jesz? Mozesz przy swoim zostac. Ale bedziesz osamotniony. Polki tylko w Polsce sa uwazane za ladne. Przejdz sie na d Baltycka Plaze i zobacz.
  • ~Pamiec absolutna
    (2010-09-09 15:48)
    Wiesz co, chyba przesadzasz. Poza tym moja tesciowa to calkiem niezla kobieta, podobna do Torbickiej. Niee wiem, gdzie ty chodzisz, ale przestan przesiadywac tyle na targu :P Ostane przy swoim. Polki sa sliczne i umieja sie dobrze ubrac. Pomijam kwestie stylu celebritek, bo to jest poza jakakolwiek srednia.
    Latynoski sa usmiechniete, to fakt. Puerto Rico okrzyknieto zaglebiem pieknosci (co widac na miss universe), ale szczerze mowiac inne rasy zawsze bywaja bardziej ekscytujace, bo niecodzienne.
    Nie wiem co sie tak uczepiles tej diety polek. Moze u ciebie żre sie codziennie bigos zapijajac barszczem, ale nie u mnie.
  • ~do Pamiec Absolutna
    (2010-09-09 15:26)
    Pamiec absolutna. Popatrz na swoja tesciowa jak juz ja masz, albo na swoja mame. Zwlaszcza rano. A styl? O jakim ty stylu mowisz w Warszawie. 90% warszawianek przyjechalo z oklicznych wiosek. Ubieraja sie w stylu Bazary na Stadionie X Lecia! A nowobogaccy? Z dziadowni wyszli, i teraz szpanuja zlotym Rolexem i zlotym zebem. Polskie aktorki i piosenkarki? One kopiuja styl. W Polsce same beztalencia. Czy ubiory z Wolczanki podyktuja swiaty jak sie umierac? Chyba jak sie rozbierac? A tak na marginesie. Latynoski maja lepsze charaktery i sa zawsze usmiechniete. Moze to dieta? Jak ktos jest na diecie buraczano-kapuscianej to ten grymas na twarzy zawsze mu pozostaje. W Polsce nie ma pieknych kobiet. Jak do tej pory zadna Polka nie zostala Miss Universe! A ile latynosek zostalo? Powiesz, ze Miss. Pruszkowa jest ladniejsza? Moze dla ciebie. Kapuste i buraki tez napewno wsuwasz. Nacjonalistyczna ocena urody nie ma nic wspolnego z uroda.
  • ~Pamiec absolutna
    (2010-09-09 15:01)
    re: Polki nie maja szans.

    Myslisz, ze Leryn Franco wygrala za swoj kregoslup moralny, dobre wychowanie i kulture osobista?Wtedy Kurnikova odpadlaby w przedbiegach :D
    Porsze cie, pleciesz glupoty! Tu liczy sie tylko i wylacznie wyglad zewnetrzny. Nie wiem gdzie ty bywasz na codzien, ale Polki sa sliczne. Maja niezwykle wyczucie stylu. Wystarczy przejsc ulica w Warszawie, Krakowie, a w Berlinie, Londynie, Oslo. Powodzenia! Normalnie bez porownania!

    re: Kacper.

    To troche przypomina mi sytuacje, gdy Otylia Jedrzejczak zdobyla tytul viva najpiekniejsi. Normalnie zal jakich malo. Maja jest ladna, zgrabna, ale nie do takich rankingow. Zdecydowanie sportowych, bo tam jest the best :D
  • ~xv
    (2010-09-09 14:53)
    Jakiś nieznany portal, nie ma sie cym podniecać. Moje kandydatki poza Mają Włoszczowską i Agnieszką Szott to Marlene Ottey, Kathy Radzuweit, Olena Hovorova, Blanka Vlasic
  • ~Polki nie maja szans
    (2010-09-09 14:36)
    No bo Polki nie sa ladnymi kobietami. Zdominowane przez Polakow, zwykle malostkowe, upierdliwe, zawsze na obcasiku i z piorkiem w ..., gotujace kapuste i buraki, zawsze narzekajace, ciagle jakies tragedie, niewierne, malo wiedzace, urody typowo wiejskiej, szerokie nosy, grube nogi, brak kobiecosci. Takie Matki Polki, ktore draznia innych ludzi na swiecie i uwazaja sie za cos lepszego.
  • ~Kacper
    (2010-09-09 14:32)
    E, tam. Nasza Maja Włoszczowska bije tę paragwajską "piękność" na całego. Nasze dziewczyny są najładniejsze :)
  • ~Pamiec absolutna
    (2010-09-09 14:03)
    Cos dziwny ten ranking. O'Neal i Kurnikova to troche nad wyrost.

    Pierwsze miejsce ciekawe. Fakt, interesujaca kobieta. Ale pierwsze z brzegu - golfistki. Melissa Reid czy chocby Erica Blasberg, Anna Rawson sa ladniejsze. Nie zamieszczajac Marii Verchenovej, to juz zakrawa na ignorancje!
    Nie mowiac juz o Michelle Wie, ktora bezapelacyjnie jest naj naj! :D

    Tenisistki? Prooosze, Sharapova jest juz lepsza.

    Co do innych sporty, to gdzie jest Alisson Stokke??? Normalnie powinna nawet pierwsze miejsce tutaj zgarnac !!!

    Wloszczowska? Prosze! To nasza dzielna dziewczyna, ale chocby z Niki Gudex odpada w przedbiegach. Przynajmniej w tej konkurencji;)

    Z innych slicznych, to - Laure Manaudou - francuska plywaczka, medalistka olimpijska (ehh, niegrzeczna dziewczynka :P), Francesca Piccinini - wloska siatkarka (wiem, wiem, nasze tez sa piekne. Tak, sa piekne!) :)
  • ~jurek
    (2010-09-09 12:34)
    a Sukniewicz, Gruchała, siatkarki?
  • ~HD
    (2010-09-09 10:46)
    Jak ma makiarz i kont fotki jest odpowiedni.

    Przesada :-)
  • ~szpieg szoguna
    (2010-09-09 10:25)
    To chyba żart. Czy te hamerykańskie pismaki nie słyszały o Mai Włoszczowskiej?
  • ~vh
    (2010-09-09 10:23)
    podobnie mysle - brak Polek to zadna katastrofa, zaden problem - jedynie kolejne potwierdzenie tego ze uroda Polek to zazwyczaj gorna strefa stanow srednich maksymalnie - mit o tym ze Polki sa najpiekniejsze wuymyslily one same chyba.
  • ~obserwador
    (2010-09-09 10:08)
    Kogo to dziwi. Na ostatnich MS w pilce noznej poznalismy tez inna pieknosc z Paragwaju Larissa. Ze Polek nie ma, to zadna katastrofa.