Bennett wyprzedził słynnego Brytyjczyka Marka Cavendisha (Dimension Data). Sekundę po tej dwójce sklasyfikowana została duża grupa, w której najszybszy był Włoch Sonny Corbrelli (Bahrain Merida). Czwarte miejsce zajął urodzony w Polsce, ale startujący we włoskich barwach Jakub Mareczko (Willier Triestina).

W głównej grupie przyjechał na metę lider klasyfikacji - Rafał Majka, który został triumfatorem klasyfikacji generalnej. To kolejny tegoroczny sukces polskiego kolarza, który wcześniej wygrał etap wyścigu Dookoła Kalifornii i trzeci etap w Słowenii. Wyścig w Słowenii był dla niego jednym z ostatnich sprawdzianów formy przed Tour de France.

W klasyfikacji generalnej Majka wyprzedził Włocha Giovanniego Viscontiego (Bahrain Merida) o 11 i Australijczyka Jacka Haiga (Orica Scott) o 17 sekund. Na siódmej pozycji ukończył wyścig Paweł Cieślik (Elkov-Author) ze stratą 1.14 do Majki.